Sportowiec 2012 roku - Plebiscyt Echa Dnia.

/ 1 odpowiedzi

Zachęcam wszystkich do głosowania na członka naszego Koła PZW w Busku-Zdroju Magdę Kuzę w plebiscycie Echa Dnia na najpopularniejszego sportowca Powiatu Buskiego 2012. :) 
 
W 2011 roku Magda – mistrzyni świata w wędkarstwie rzutowym i jedyna (o ile wiem) spośród wszystkich dyscyplin sportu Polka – rekordzistka świata w kategorii kobiet (rzut na odległość ciężarkiem 7,5 grama jednorącz – 75,06 metra w Wiedniu w lipcu 2011 r.), zajęła w tym plebiscycie X miejsce.

W 2012 r. Magda zdobyła na mistrzostwach świata seniorów w Tallinie w Estonii 6 medali (3 srebrne i 3 brązowe). W efekcie jest już w wieku 19 lat najbardziej utytułowanym w historii PZW polskim wędkarzem spośród wszystkich dyscyplin sportu wędkarskiego. Myślę, że jako jedyna reprezentantka wędkarzy w gronie nominowanych do tytułu najpopularniejszego sportowca Powiatu Buskiego, ma szansę na poprawienie swojej pozycji z 2011 r. dzięki głosom buskich (i nie tylko) wędkarzy. Przyczyni się to z pewnością do promowania wędkarstwa jako nie tylko sposobu spędzania wolnego czasu, ale również pełnoprawnej dyscypliny sportowej. 
Na Magdę można głosować do 15 stycznia 2013 r. wysyłając SMS-a pod numer 71466, wpisując w treści: SW.SBU.Magdalena Kuza 
Cena SMS tylko 1,23zł:) 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.