Sporting Braga vs Lech Poznań

/ 33 odpowiedzi
Już jutro dojdzie do rewanżowego meczu Pomiędzy Sportingiem Braga  a Lechem Poznań  mam nadzieje ze wygrają ten mecz i będą grać dalej.A wy jaki obstawiacie wynik tego meczu bo ja 0:1 dla Lecha.
Mateusz997Pila

Tak, tak zobaczymy co Lech pokaże, jestem realistą i myślę, że będzie 1;1 ..
Pozdro (2011/02/23 17:02)

u?ytkownik60849

Ja uważam, że wynik drugiego spotkania to będzie 2:1 dla Lecha. Ogólny wynik obu spotkań to 3:2. Ale cóż nie ważny jest wynik. Ważne jest to by zwyciężyli. (2011/02/23 18:26)

bartek05

Ja uważam, że wynik drugiego spotkania to będzie 2:1 dla Lecha. Ogólny wynik obu spotkań to 3:2. Ale cóż nie ważny jest wynik. Ważne jest to by zwyciężyli.

no własnie jakie 3:2 ja coś to 2:1 kolego Chyba nie patrzałeś na mecz (2011/02/23 20:29)

u?ytkownik60849

A faktycznie. Sorki. Pomyłka. Chodziło o 3:1 :) (2011/02/23 20:37)

tomasz26552

Ja uważam, że wynik drugiego spotkania to będzie 2:1 dla Lecha. Ogólny wynik obu spotkań to 3:2. Ale cóż nie ważny jest wynik. Ważne jest to by zwyciężyli.

no własnie jakie 3:2 ja coś to 2:1 kolego Chyba nie patrzałeś na mecz

Jak mógł patrzyć na mecz jak chłopaków oglądał hehe (2011/02/23 21:42)

780528

no własnie jakie 3:2 ja coś to 2:1 kolego Chyba nie patrzałeś na mecz

Jak mógł patrzyć na mecz jak chłopaków oglądał hehe

Narcyzm i pały przysłaniają mu świat i pitoli coś od rzeczy. (2011/02/23 21:49)

u?ytkownik60849

Po co "780528" gadasz pierdoły. Chcecie żeby znów była awanturka? Żebyście potem nie mieli pretensje, że wam wątki znikają. Jak ktoś ma niewyparzoną g......... to tak jest. :D (2011/02/23 22:21)

780528

Po co "780528" gadasz pierdoły. Chcecie żeby znów była awanturka? Żebyście potem nie mieli pretensje, że wam wątki znikają. Jak ktoś ma niewyparzoną g......... to tak jest. :D

Synek pierdoły to ty sam opowiadasz i po co znów z tą awanturka wyjeżdżasz .Gębe to masz ty a raczej buzkę więc nie pisz smętów.A co do wątków to jeśli ci się nie podobają pewne rzeczy to nie patrz i nie komentuj głupawo i nie zabawiaj się w donosiciela.A zamiast tego typu zdjęć to pooglądaj i poczytaj sobie Brzechwę tam nie ma gorszących rzeczy.A tak a propo, to sąsiadów też podpieprzasz bo kupują takie gazety i sprzedawców bo tym handlują ?Zastanów się troszkę i przede wszystkim dorośnij bo, jak na razie to nie zachowujesz się jak ktoś mający niby 18lat.Na tym forum większość to dorośli ludzie ,a są i młodsi a nikt z nich nie skarżył się.Więc nie wymagaj ,iż będzie ktoś wstawiał zdjęcia lalek barbi i czytał bajeczki bo to nie jest dziecinada żadna.Pomyśl sobie o tym co napisałem i daj sobie pas, bo nikt tu cie za bardzo nie toleruje za twoje popisy.Astalawista wilczku z podkulonym ogonkiem!!!!!!!! (2011/02/23 22:52)

pstrag222

Po co "780528" gadasz pierdoły. Chcecie żeby znów była awanturka? Żebyście potem nie mieli pretensje, że wam wątki znikają. Jak ktoś ma niewyparzoną g......... to tak jest. :D

Synek pierdoły to ty sam opowiadasz i po co znów z tą awanturka wyjeżdżasz .Gębe to masz ty a raczej buzkę więc nie pisz smętów.A co do wątków to jeśli ci się nie podobają pewne rzeczy to nie patrz i nie komentuj głupawo i nie zabawiaj się w donosiciela.A zamiast tego typu zdjęć to pooglądaj i poczytaj sobie Brzechwę tam nie ma gorszących rzeczy.A tak a propo, to sąsiadów też podpieprzasz bo kupują takie gazety i sprzedawców bo tym handlują ?Zastanów się troszkę i przede wszystkim dorośnij bo, jak na razie to nie zachowujesz się jak ktoś mający niby 18lat.Na tym forum większość to dorośli ludzie ,a są i młodsi a nikt z nich nie skarżył się.Więc nie wymagaj ,iż będzie ktoś wstawiał zdjęcia lalek barbi i czytał bajeczki bo to nie jest dziecinada żadna.Pomyśl sobie o tym co napisałem i daj sobie pas, bo nikt tu cie za bardzo nie toleruje za twoje popisy.Astalawista wilczku z podkulonym ogonkiem!!!!!!!!

dobra dzieci skończcie się kłucic  bo te pierdoły ani sa śmieszne ani smutne . dziś LECH gra zobaczymy co nasz Kolejorz pokaze . mam nadzieje ze wygra (2011/02/24 08:54)

780528

Synek pierdoły to ty sam opowiadasz i po co znów z tą awanturka wyjeżdżasz .Gębe to masz ty a raczej buzkę więc nie pisz smętów.A co do wątków to jeśli ci się nie podobają pewne rzeczy to nie patrz i nie komentuj głupawo i nie zabawiaj się w donosiciela.A zamiast tego typu zdjęć to pooglądaj i poczytaj sobie Brzechwę tam nie ma gorszących rzeczy.A tak a propo, to sąsiadów też podpieprzasz bo kupują takie gazety i sprzedawców bo tym handlują ?Zastanów się troszkę i przede wszystkim dorośnij bo, jak na razie to nie zachowujesz się jak ktoś mający niby 18lat.Na tym forum większość to dorośli ludzie ,a są i młodsi a nikt z nich nie skarżył się.Więc nie wymagaj ,iż będzie ktoś wstawiał zdjęcia lalek barbi i czytał bajeczki bo to nie jest dziecinada żadna.Pomyśl sobie o tym co napisałem i daj sobie pas, bo nikt tu cie za bardzo nie toleruje za twoje popisy.Astalawista wilczku z podkulonym ogonkiem!!!!!!!!

dobra dzieci skończcie się kłucic  bo te pierdoły ani sa śmieszne ani smutne . dziś LECH gra zobaczymy co nasz Kolejorz pokaze . mam nadzieje ze wygra

Kolego nikt się nie kłuci, a tak po za tym to nie nazywaj mnie dzieckiem .A lech niech gra a mnie to lotto nie oglądam wypocin polskich drużyn w pucharach bo to żenada. (2011/02/24 09:02)

pstrag222

to samo sie tyczy całej tej po.................nej akcji temat o piłce to sie dyskutuje o piłce. a nie o jakis pierdołach (2011/02/24 09:07)

780528

Kolego ok masz rację co do miejsca na takie gadki ,ale to są sprawy między nami a ,że akurat w tym temacie to sorki ale tak czasem bywa. (2011/02/24 09:16)

pstrag222

wiem wiem człek zwany panem D nagrabił sobie. a redakcja zablokowała temat o nim. i teraz w każdym temacie w którym się odezwie będzie zmiana tematu (2011/02/24 09:54)

780528

A wracając do tematu piłki i dzisiejszego meczu,to nie to ,że złożyczę lechowi bo jestem z wrocka itd.Chyba Wiesz o co mi chodzi ,ale naprawdę nie oglądam bo ostatnimi czasy to jest trochę kompromitujące ,aby tylko czasem jakaś jedna tylko drużyna reprezentowała polska piłkę w pucharach.Piszę ogólnie bo dotyczy to całej ligi a nie tylko jednej drużyny. (2011/02/24 10:10)

pstrag222

wiem wiem o co chodzi;) niestety takie sa narazie realia polski i tu nie chodzi tylko o piłke. i watpie zeby sie to zmieniło przez najbliższe lata.

dla pocieszenia mamy siatkówkę na naprawdę wysokim poziomie (2011/02/24 10:13)

u?ytkownik60849

Wiesz co stary pryku zjeżdżaj stąd. Nie będziesz mnie tu obrażał. Coś ci się nie podoba to Samsonie do baśniowej krainy. (2011/02/24 10:23)

780528

wiem wiem o co chodzi;) niestety takie sa narazie realia polski i tu nie chodzi tylko o piłke. i watpie zeby sie to zmieniło przez najbliższe lata.

dla pocieszenia mamy siatkówkę na naprawdę wysokim poziomie

No to fajnie ,że mnie rozumiesz Kolego bo sport został już za bardzo zmonopolizowany i nie chodzi już, o sport a zyski dzięki niemu zdobywane przez piłkarzy jak zarówno działaczy i inne osoby mające w tym jakiś interes.
a wiadomo tam gdzie kasa, tam nie ma miejsca na sentymenty i od cały pic tej sprawy ,a szkoda ,że tak jest bo psuje to całą dziedzinę rywalizacji jaką jest sport. (2011/02/24 10:25)

robcio2535

Nie wazny wynik drugiego spotkania wazne by nie przegrać i być dalej w grze :-) (2011/02/24 10:28)

pstrag222

dla pocieszenia mamy siatkówkę na naprawdę wysokim poziomie

No to fajnie ,że mnie rozumiesz Kolego bo sport został już za bardzo zmonopolizowany i nie chodzi już, o sport a zyski dzięki niemu zdobywane przez piłkarzy jak zarówno działaczy i inne osoby mające w tym jakiś interes.
a wiadomo tam gdzie kasa, tam nie ma miejsca na sentymenty i od cały pic tej sprawy ,a szkoda ,że tak jest bo psuje to całą dziedzinę rywalizacji jaką jest sport.

nie stety w takim kraju zyjemy. wszystko obraca sie wokół kasy (2011/02/24 10:31)

piotrekelk

nie no nie mogę oglądać...! co oni robią na tym boisku...gdzie się podział ten Lech co grał wcześniej!? (2011/02/24 21:42)

wojtek1619

jest 2-0 dla bragi jak tak dalej będzie to juz po le  (2011/02/24 21:51)