Zaloguj się do konta

Sponsoring młodego wędkarza .

utworzono: 2011/06/13 19:02
patrykwedkarz

Witam!
mam 13 lat i uczestniczę w zawodach różnej maści lecz powoli zaczyna brakować mi pieniędzy na sprzęt , zanętę itp. Wyniki mam w miarę moich możliwości między innymi IV miejsce w spławikowych mistrzostwach okręgu chełmskiego w klasyfikacji indywidualnej juniorów, II miejsce w mistrzostwach wojskowego koła wędkarskiego w spławiku i wiele innych. Jak mam się za to zabrać i czy mam jakąś szansę?

pozdrawiam

patrykwędkarz
[2011-06-13 19:02]

Jack14

Tak jak weźmiesz się za "normalną" naukę, a nie jakieś tam "pierdy".

[2011-06-13 19:42]

anatolo

zgodzę się z tobą kolego Jack14
[2011-06-13 19:46]

mielec

Koledzy nie piszecie na temat.

To, że ktoś pała chęcią wzięcia udziałów w zawodach, a dobrze mu idzie to nie znaczy, że już źle się uczy. Dosyć dziwne podejście do tematu.

Kolego młody popytaj w sklepach lub kołach, lecz ciężka droga do sponsorów, sporo na początku trzeba cos z siebie dać i utrzymywać się w czołówce na zawodach minimum 4 miejsca najgorsze więc może wtedy jakaś szansa będzie, inaczej strasznie ciężko znaleźć jakiegoś sponsora.
[2011-06-13 19:53]

mienta

Niezwykle trudno jest zdobyć sponsora ale jak ktoś nie próbuje to niema.....w tej dziedzinie trzeba mieć naprawdę wysoką formę i osiągać rewelacyjne wyniki pomaga tez spora dawka szczęścia ...moze ktoś zauwarzy twój talent i weźmie cię pod swoje skrzydła powodzenia życzę i szybkiego znalezienia sponsora  [2011-06-13 20:07]

patrykwedkarz

Tak jak weźmiesz się za "normalną" naukę, a nie jakieś tam "pierdy".

kolego jack14 mam średnią 4.85 więc nie mów, że się źle
uczę , a pozostałym kolegom bardzo dziękuje za pomoc

[2011-06-13 21:12]

wedkarz

mam pytanie masz 13 lat wiec jesteś kadetem a nie juniorem 

IV miejsce w spławikowych mistrzostwach okręgu chełmskiego w klasyfikacji indywidualnej juniorów

ja tez jeżdze na zawody i tez u mnie krucho z kasą , widze ze jest więcej takich jak ja ;)
[2011-06-13 22:02]

JaroDaw

Młodzi koledzy po kiju. Dam Wam radę, skoro macie te 13 lat i potraficie przygotować zanętę, to potraficie logicznie myśleć/kombinować. Odpowiedzcie sobie na pytanie:Co sponsor będzie miał z tego, że będzie w Was inwestował kasę ?
Jak odpowiecie sobie na to pytanie, pół drogi do sukcesu za Wami. No chyba że poszukacie Robin Hood'a .
Pozdrawiam Jarek [2011-06-14 09:41]

Jack14

Tylko 4.85? Czyli jak pisałem musisz się jeszcze dużo uczyć i nie tylko wędkarstwa.

Pozdrawiam.

[2011-06-14 21:01]

TOMEK WKW

Patryku a na jakie pozostałe zawody jeździsz? O ile się orientuję w zawodach okręgowych w których startowałeś otrzymałeś dofinansowanie, startowego też nie płaciłeś, na transport też nic nie wydałeś bo sam osobiście Ciebie zawiozłem. Żałuję tylko że tak późno twój post przeczytałem. 
[2013-01-27 14:47]

arturoML

Siemasz Patryk?!Ile wynosza koszty twojego startu w takich zawodach? [2013-01-27 15:11]

rad13

Jak na zawody sądzę że 20 - 25 zł to już się zaszaleje. Ja jak łowię rekreacyjnie  5 dni w tygodniu 3 kg zanęty  plus jakieś tam dodatki max10zł (w tym białe, ochotka na  haczy itp). i wyników najgorszych niema.Powiem sam jak robię w wiosnę czy lato  rezygnuje z większych zakupów Wędziska czy kołowrotki, tylko kupuje zanęty dodatki i małe pierdołki. a na jesień i zimę inwestuję w wędziska i tym podobne.Podsumowując wędkarstwo potrzebuje dość grubego portfela i wyrzeczeń( te bardziej wyczynowe), i trzeba się dostosować z swoimi dochodami do potrzeb lub po prostu ciułać i oszczędzać !:-) [2013-01-27 15:48]

arturoML

Dzieki rad13 za oszacowanie kosztow mlodego wedkarza  chetnie go zaspasoruje w tym roku. [2013-01-27 16:12]

perwer

Patryk PROSZE Cie ,nie zabiegaj o takie rzeczy - lub rady w internecie na portalach .
 Pamiętaj że jest tutaj tysiące pedofilów i zboczeńców  .
 Masz 12 lat ,pogadaj w szkole , z rodzicami ,a od internetu daleko .  Taki gość potrafi bardzo inteligentnie Cie omamić ,lub zrobić inne rzeczy i będzie krzywda . Setki dzieci do 16 lat w miesiacu padają ofiarami złych ludzi .... Proszę Cię unikaj takich tematów jak ognia ......i nie myśl że jesteś mądrzejszy i cwańszy...
[2013-01-27 16:56]

Lin1992

Patryk PROSZE Cie ,nie zabiegaj o takie rzeczy - lub rady w internecie na portalach .
 Pamiętaj że jest tutaj tysiące pedofilów i zboczeńców  .
 Masz 12 lat ,pogadaj w szkole , z rodzicami ,a od internetu daleko .  Taki gość potrafi bardzo inteligentnie Cie omamić ,lub zrobić inne rzeczy i będzie krzywda . Setki dzieci do 16 lat w miesiacu padają ofiarami złych ludzi .... Proszę Cię unikaj takich tematów jak ognia ......i nie myśl że jesteś mądrzejszy i cwańszy...

Nie chcę nikogo obrazić ale zgadzam się w 100% z przedmówcą - tacy ludzie tylko czekają na takich młodych,zagubionych ludzi potrzebujących pomocy aby ich sprytnie omamić i wykorzystać w sobie tylko znanym celu.
Uważaj na siebie młody!!!

[2013-01-27 17:20]

arturoML

Perwer masz szczera racje ktora zawsze bede podczymywal szacuneczek.Lecz nie wszyscy maja problem z glowa, i potrafia zyc po ludzku itp. itd. [2013-01-27 17:21]

datsun2

Kolego jeśli taka pomoc Ci odpowiada do każdych dwóch paczek  zakupionych u mnie w sklepie dokładam następną Gratis .A wysyłka dla Ciebie symboliczne  5 zł .
To znaczy np ; kupujesz 10 kg zanęty ja dokładam 5 kg   wysyłka -5 zł ( do 30 kg)
               np;kupujesz 20 kg  dokładam 10 kg        wysyłka nadal -5 zł ( do 30kg)
oczywiście zamiast zanęty jeśli będziesz potrzebować mogę dołożyć jakieś atraktory
Jak zanęty komponować , co z czym najlepiej mieszać też mogę podpowiedzieć .
Adres sklepu masz na moim zdjęciu albo na priva .
Pozdrawiam
[2013-01-27 17:30]

Witam!
mam 13 lat i uczestniczę w zawodach różnej maści lecz powoli zaczyna brakować mi pieniędzy na sprzęt , zanętę itp. Wyniki mam w miarę moich możliwości między innymi IV miejsce w spławikowych mistrzostwach okręgu chełmskiego w klasyfikacji indywidualnej juniorów, II miejsce w mistrzostwach wojskowego koła wędkarskiego w spławiku i wiele innych. Jak mam się za to zabrać i czy mam jakąś szansę?

pozdrawiam

patrykwędkarz

A dla czego ktoś ma tobie sponsorować zawody?? Chcesz startować ? startuj ale zapłać sobie.a co do tego że nie masz kasy to jest kilka sposobów  ot choćby zbieranie puszek czy roznoszenie jakiś ulotek. Jak poznasz gorzki smak zarobienia pieniędzy to odejdzie ci ochota na ich wydawanie w zawodach. [2013-01-27 17:36]

Lin1992

Kolego jeśli taka pomoc Ci odpowiada do każdych dwóch paczek  zakupionych u mnie w sklepie dokładam następną Gratis .A wysyłka dla Ciebie symboliczne  5 zł .
To znaczy np ; kupujesz 10 kg zanęty ja dokładam 5 kg   wysyłka -5 zł ( do 30 kg)
               np;kupujesz 20 kg  dokładam 10 kg        wysyłka nadal -5 zł ( do 30kg)
oczywiście zamiast zanęty jeśli będziesz potrzebować mogę dołożyć jakieś atraktory
Jak zanęty komponować , co z czym najlepiej mieszać też mogę podpowiedzieć .
Adres sklepu masz na moim zdjęciu albo na priva .
Pozdrawiam

Kolego bardzo ładnie z Twojej strony za takie zachowanie.
Brawo.
:)

[2013-01-27 17:41]

ryukon1975

Nim zaczniecie pomagać i wyzywać się od pedofili popatrzcie na datę z której pochodzi wątek.:)

2011/06/13 19:42

[2013-01-27 17:45]

arturoML

datsun2 dobry pomysl.juz lece na twoja strone [2013-01-27 17:45]

perwer

Nim zaczniecie pomagać i wyzywać się od pedofili popatrzcie na datę z której pochodzi wątek.:)
2011/06/13 19:42

Rzeczywiście ,jednak nie tłumaczy Twojego głupiego podejścia jak na 38 lat faceta.

Popatrz najpierw jakiejś matce skrzywdzonego dzieciaka w oczy ,potem wal na necie kozackie teksty typu : zanim zaczniecie wyzywać sie od pedofili .......
 Czy wątek jest z przed 10 lat ,czy z przed dwóch dni ,takie przestrogi nie tracą na ważności kozaku.
[2013-01-27 19:29]

arturoML

Panowie dajcie sobie na wstrzymanie!Prosze was.Perwer wyjechal z ta pedofilja  w moja strone i po czesci go rozumie, dzis dzieja sie rozniste rzeczy na swiecie. [2013-01-27 19:56]

perwer

Pisze to jako ojciec - to jest mój kompleks ... ale nie wiem czy ktoś ,tu umie to zrozumieć

[2013-01-27 20:50]

Wachta

Perwer ma rację, że z wyjechał z tym tematem.
[2013-01-27 21:08]

bluehornet

Proszę Szanownych Kolegów o stonowanie emocji i pisanie w temacie .
[2013-01-27 21:38]