Sponsoring młodego wędkarza .

/ 39 odpowiedzi
bluehornet

Proszę Szanownych Kolegów o stonowanie emocji i pisanie w temacie . (2013/01/27 21:38)

tonyrebeliant1

Hmmm Sponsoring mi sie zle kojarzy. Jesli bawic sie to za swoje pieniadze.  Raczej moze  mlody kolega ,powinien poszukac mozliwosci

zarobienia na swoje hobby. Taki nawyk przyda sie w doroslym zyciu.

(2013/01/27 21:48)

lynx

Kolego jeśli taka pomoc Ci odpowiada do każdych dwóch paczek  zakupionych u mnie w sklepie dokładam następną Gratis .A wysyłka dla Ciebie symboliczne  5 zł .
To znaczy np ; kupujesz 10 kg zanęty ja dokładam 5 kg   wysyłka -5 zł ( do 30 kg)
               np;kupujesz 20 kg  dokładam 10 kg        wysyłka nadal -5 zł ( do 30kg)
oczywiście zamiast zanęty jeśli będziesz potrzebować mogę dołożyć jakieś atraktory
Jak zanęty komponować , co z czym najlepiej mieszać też mogę podpowiedzieć .
Adres sklepu masz na moim zdjęciu albo na priva .
Pozdrawiam

Czy te warunki zakupu mnie tez dotyczą? Ja nie szukam sponsoringu . Ale jakbyś jeszcze podał ceny tych zanęt. (2013/01/27 22:45)

datsun2

Kolega który zaoferował się za sponsorować młodego wędkarza dzwonił do mnie żeby uzgodnić szczegóły .Skontaktował się z kołem z którego pochodzi ten wędkarz i uzgadnia szczegóły .Zakup zanęt będzie u mnie i wysyłka bezpośrednio odemknie  ( prawdopodobnie do koła wędkarskiego )
Transakcja będzie bezpieczna nie ma możliwości dziwnych podejrzeń .Jeśli dojdzie do skutku poinformuje na forum .
ps ; osoba chcąca pomóc dzwoniła z Niemiec
Pozdrawiam (2013/01/28 14:43)

lynx

Kolego jeśli taka pomoc Ci odpowiada do każdych dwóch paczek  zakupionych u mnie w sklepie dokładam następną Gratis .A wysyłka dla Ciebie symboliczne  5 zł .
To znaczy np ; kupujesz 10 kg zanęty ja dokładam 5 kg   wysyłka -5 zł ( do 30 kg)
               np;kupujesz 20 kg  dokładam 10 kg        wysyłka nadal -5 zł ( do 30kg)
oczywiście zamiast zanęty jeśli będziesz potrzebować mogę dołożyć jakieś atraktory
Jak zanęty komponować , co z czym najlepiej mieszać też mogę podpowiedzieć .
Adres sklepu masz na moim zdjęciu albo na priva .
Pozdrawiam

Czy te warunki zakupu mnie tez dotyczą? Ja nie szukam sponsoringu . Ale jakbyś jeszcze podał ceny tych zanęt.

Nie odpowiedziałeś.
Ja zanęty  sam sobie kupie ale chodzi o to, że w kole tez mamy młodych. Chcą aby zrobic im szkółkę tylko skąd pieniędzy brać. Narazie robimy rozeznanie ile nas to wyniesie i gdybym miał ceny i takie warunki to moze koło by zrobiło jakis większy zakup.
Jesli uznasz za stosowne to podaj na mnie.
Pozdrawiam. (2013/02/09 17:03)

stuart

Ja mam 15 lat. Na wszystko zarabiam sobie sam. Tu jakieś truskawki,prace sezonowe czy nawet głupie puszki. Co prawda na dragony mi nie starcza,ale za swoje to jednak za swoje i poszanowanie inne. (2013/02/09 19:11)

DelTor0

Ja mam 15 lat. Na wszystko zarabiam sobie sam. Tu jakieś truskawki,prace sezonowe czy nawet głupie puszki. Co prawda na dragony mi nie starcza,ale za swoje to jednak za swoje i poszanowanie inne.

Brawo :) postawa godna nasladowania. Mnie tez jak bylem w Twoim wieku nikt nie dawal kasy na wedkarstwo, sam jakos musialem sobie wszystko zorganizowac :)

(2013/02/09 19:25)

stuart

Mama mnie tak nauczyła ;-) (2013/02/09 19:41)

eazy-e-1997

jest kryzys i każdy musi sobie jakoś radzic. Ja też sam pracuje na swój sprzęt i nie narzekam. Mam dwie pasje pierwsza bardziej kosztowna a druga mniej ostatni gdy miałem już odłożone 200zł na spinning ale posypały mi się rękawice bokserskie... ale jak wiadomo co się odwlecze to nie uciecze :D (2013/02/09 20:20)

lynx

Ja mam 15 lat. Na wszystko zarabiam sobie sam. Tu jakieś truskawki,prace sezonowe czy nawet głupie puszki. Co prawda na dragony mi nie starcza,ale za swoje to jednak za swoje i poszanowanie inne.

stuart, wielki szacun masz ode mnie. (2013/02/12 00:47)

news34

Nasze koło zakupiło dla młodziana sprzęt za ok 1000zł,sprzęt jest wypożyczony .
Jak odechce mu sie się łowić odda sprzęt.
Widze że dziadki kręcą lody na swoim podwórku, ale do pomocy to ho ho (2013/02/12 12:22)