Zaloguj się do konta

Sponsor wędkarski -jak go zdobyć?

utworzono: 2014/07/11 17:10

Witam mam dylemat nie chodzi mi tu głównie o to abym ja miał sponsora ale również o to w jaki sposób go zdobyć?Wiem że to co teraz napisze będzie zalatywało amatorstwem ale, muszę to zrobić.Czy byłaby taka możliwość iż jakaś "x" firma przyzna mi sprzęt w zamian iż będę go używał na moich filmikach i zauważą wzrost sprzedaży sprzętu?Chodzi mi tu o kanał na YT którego filmy mają bardzo dużo wyświetleń.Jestem ciekaw co wy na to.Pozdrawiam CF [2014-07-11 17:10]

Jakub Woś

Musisz zrozumieć że nie ma nic za darmo na tym świecie. Powinieneś mieć kartę o ile nie masz kasy na wędkowanie na komercyjnych łowiskach. Musisz mieć czas na wędkowanie i prowadzenie bloga / kanału na YT. Musisz sie wykazywać przez dłuższy czas na blogu, portalach i yt. Zdobyć odbiorców. Wtedy możesz zacząć myśleć o sponsorach.
[2014-07-12 14:30]

artimman

Zwykle tak już jest, że za wszystko trzeba zapłacić jak nie pieniędzmi to czasem. I nadal zastanawiam się jak to jest, mimo, że wędkuję od lat (zawsze odkąd sięgam pamięcią), prowadzę bloga, ba to więcej niż blog, nie jeden czyta w moich myślach (na stronie internetowej), ale chyba nikt mnie nie rozumie? Marzy mi się Elitarny Klub Wędkarski: http://artimman.one.pl/wedkarstwo.html pisałem o tym od dawna i niestety stanąłem w miejscu. Czy trudno dołączyć do Elitarnego Klubu Wędkarzy? Stworzyć coś wyjątkowego, ponadprzeciętnego, aby wznieść się ponad w chmury i spędzać czas nad wodą nie zapatrując się w tylko czubek kija, a zorganizować dobre wędkowanie oraz wyprawy wędkarskie o jakich wielu z nas marzy. [2020-02-14 21:02]