Społeczność Koła PZW nr 027 Mosina - Miasto

/ 4 odpowiedzi
Od dłuższego czasu obserwuję rosnącą choć w wolnym tempie społeczność naszego koła na stronie. Jest to z jednej strony pewne zadowolenie, jednak z drugiej strony odczuwam pewien niedosyt. Porównując to z ilością członków, liczba zarejestrowanej społeczności jest jednak mała. Ponad to moją uwagę przykuwa fakt braku fotek, które w znacznym stopniu ograniczają rozpoznawalność społeczności. Może są tacy którzy nie chcą się ujawnić. Niemniej zastanawiam się, że jeśli tak jest to z czego to wynika. Cały czas sądziłem i uważam, że my wędkarze raczej nie mamy powodów do tak dużej anonimowości. Dlatego apeluję do kolegów ujawniajcie się przecież to pomoże w nawiązywaniu znajomości na różnych płaszczyznach naszego życia, a w szczególności na płaszczyźnie naszego największego hobby WĘDKARSTWA.Proszę też podzielcie się w tym względzie swymi opiniami na naszym forum, co sądzicie o takim apelu.      
użytkownik139006

A nie lepiej po prostu spotkać się nad wodą? (2015/01/28 18:29)

piotr 0206

U mnie w kole podobnie.Osobiście przypominam ale bez skutku.Zapewne kol.apel też pozostanie bez echa. (2015/02/03 17:11)

dendrobena

U nas w kole liczącym 220 członków w społeczności jest 85 osób. Mało tego że nie ma fotek to aktywność na forum bardzo słaba. Nie sądzę aby się coś zmieniło. Spada również liczba członków. (2015/04/07 22:33)

irek57

O ile polityka PZW będzie nadal taka jak jest, to z roku na rok będzie malała ilość członków. O taka nasza zamrożona dola i rzeczywistość.  (2015/04/25 16:18)