Społeczność koła PZW Jędrzejów

/ 19 odpowiedzi
Dziwi mnie że tak mało osób przyłącza się do koła. Przeglądałem strony innych kół i tam zalogowani wędkarze podają swoje prawdziwe dane (podaje się tylko imię i nazwisko) a u nas znowu pojawiają się anonimy.
Bart

chyba wszyscy to mają w du*** i całą tą stronę, tandetna ściągoawka starej strony więcej nic . (2008/11/15 18:21)

sieju1

ty to się już tu lepiej nie wypowiadaj, twoja nie była pewnie ściągnięta z pierwszej (2008/11/15 18:49)

Miros

Myślę, że w naszym kole nie ma wśród wędkarzy żadnej jedności, więzi takiej domowej atmosfery. Wszyscy tylko narzekają i krytykują dobrą społeczną robotę innych. Przejawia się to na każdym kroku w codziennym wędkowaniu jak i na wszystkich zawodach. Krytyka i jeszcze raz krytyka, a gdzie własna inicjatywa, oficjalne wypowiedzi. Tylko najlepiej anonimowo oczerniać innych. Dziwi mnie, że tak duże koło prawie 400 członków, a na oficjalnej stronie w naszej „społeczności „ nas tak mało.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi. (2008/11/16 10:46)

Bart

forum jest otwarte więc każdy się może wypowiadać do woli a co do strony to nie niebyła moją ściągawką ponieważ zbudowałem ja od podstaw wraz z grafikami i układami podstron a ta no cóż admin pokazał klasę "ctrl + c > ctrl+v " . hehe (2008/11/16 17:01)

sieju1

jak ktoś widział pierwszą stronę to widział jaki był układ podstron, właśnie ty go skopiowałeś, dodałeś nowe tło i kilka grafik i uważasz że to twoja strona, nawet teksty były z mojej strony, wykorzystałem tylko pomysł z układem podstrony zarząd, ale i tak robiłem go sam i nie wygląda tak samo, (2008/11/16 20:12)

Adrioss

Myślę, że teraz gdy sezon wędkarski się powoli kończy ludzie zaczną rejestrować się na portalu wedkuje.pl W końcu muszą znaleźć nowe zajęcie :PPPP (2008/11/16 21:18)

Bart

hehe, nie licząc tego, że sam napisałem stronę używając kodu, czegoś co ty nie pojmiesz chyba, to nie wiem czy zauważyłeś ale to byłą całkiem inna strona nieopierająca się na ramkach i okienku tylko coś co rzeczywiście można było nazwać stroną a co do tekstów np "wyniki jakiś tam zawodów itp" to tak oczywiście należały do koła to zostały umieszczone na stronie po to chyba ona była czyż nie ? ps. układ podstrony zarządu zarządu był moim indywidualnym pomysłem jak pamięć ci przyrdzewiałą to ci przypomnę, żę wcześniej takowego nie było, zresztą pogrzeb na dysku na pewno starą ów swoja stronę znajdziesz (2008/11/16 21:56)

sieju1

Właśnie znalazłem starą stronę i jak masz coś z oczami to odwiedź okulistę. Była podstrona zarząd tylko inaczej były rozmieszczone zdjęcia. Nie będę się z tobą teraz licytował kto jaką stronę zrobił. Ja zrobiłem taką jak a była ty zrobiłeś inną. Teraz jest taka jak widzisz i taka zostanie. To jest już ostatnia odpowiedz na twoje posty. (2008/11/16 22:34)

Krysto

Panowie nie wstyd Wam tak się licytować na forum! Ktoś "dał ciała" i to wszystko w tym temacie. Resztę radzę wyjaśnić gdzie indziej. Chcecie to Wam zrobię taką stronę, że głowa mała. Oczywiście gratis i bez prawa do niej. Z wędkarskim pozdrowieniem: "połamania kija". (2008/11/17 11:36)

nikotaxi

Witam serdecznie wszystkich moich kolegów.Jako początkujący w naszej społeczności dziwię się że między nami jest kolega,wstyd powiedzieć ale dość upirdliwy. Nie broniąc tu nikogo chciał bym się dowiedzieć dlaczego ten kolega występuje incognito. Czyżby wstydził się swojego nazwiska,czy ma jeszcze inne powody.- pozdrowionka pllllluuuummmm. (2009/01/13 19:09)

rysiek38

moze jakies sprostowanie o co i o kogo tu chodzi bo jakos nic z tego niewiem ale poprostu moze jestem niekumaty czyli cos z zaby-czasem rechocze!!! (2009/01/13 19:26)

nikotaxi

poprawka-oczywiście ze chodzi o kolegę pseudo bart.moge oczywiście dodać coś na temat pseudo "BART"-może w pużniejszym czasie! pozdro ---plum. (2009/01/13 22:52)

rysiek38

a tak poza tematem czy twoj nick ma cos wspolnego z taryfa???sam bylem zlotowa pare latek i zawsze ford granada-to dla mnie jedyne co zasluguje na miano auta (2009/01/13 22:59)

nikotaxi

oczywiście ,tyram już od 26 lat na słupku i jakoś leci pozdrawiam "NICO TAXI 13" (2009/01/13 23:08)

rysiek38

u nas poleciala kopalnia i huta i hanka a my razem z tym niestety wiec teraz sie bujam po budowach z dnia na dzien (2009/01/13 23:15)

nikotaxi

Jest niestety coraz gożej,współczuje,stawaj na słupek jak jeszcze dasz radę.pozdrowionka -uciekam na strone Koła ,pokazał się szanowny Zarząd-plumm. (2009/01/13 23:27)

nikotaxi

Witam Panowie w dniu dzisiejszym.Co taka cisza na tym naszym forum,czyżby zatkało wszystkich po walnym ,czy już każdy szykuje się jak to przed zawodami a może nie chcecie zaczynać nowych wątków by znów nie zaczął nas atakować "wędrowny pieśniarz"od którego pochodzi właśnie jego pseudo (jak sie udo).Do odważnych świat należ więc zaczynajmy!!!!-pllluuuummmmm. (2009/01/15 16:36)

nikotaxi

Pragnę przeprosić kolegów naszego Koła za posty z 13.01.2009.godz.23.08 i23.27.które poprostu nie dotyczyły naszaj Społeczności. Staremu trzeba wybaczyć-z pozdrowieniami NICO. (2009/01/15 17:16)