Społeczna Straż Rybacka

/ 198 odpowiedzi / 6 zdjęć
jogi


Ukłony dla Wszystkich. (2012/05/18 07:51)

Zander51


"
Mirek dziękuję nie spodziewałem się takich słów .Pozdrawiam
"

Zasłużyliście na pochwały to Was chwalę :) Widać "wychowaliście" wędkarzy i jest spokój i miła atmostefa nad wodą, że fajnie sobie wspólną fotkę cyknąć. I tak powinno być. Ja nie mam wrogów wśród strażników. Przecież to moi wychowankowie z koła i koledzy. A że chołoty nad wodą sporo, to takiej pracy będzie zawsze... Pozdrawiam i życzę wszystkim kolegom strażnikom spokojnej pracy. I podziwiam za społeczność... (2012/05/18 20:57)

JKarp


CześćMamy dzień Wędkarza a może ogłosić dzień Strażnika SSR?To wcale nie jest kpina. Pozdrawiam i życzę sukcesów a tak naprawdę jak najmniej pracy na patrolach.JK (2012/05/18 21:12)

u?ytkownik116256


"
Mirek dziękuję nie spodziewałem się takich słów .Pozdrawiam
"

Zasłużyliście na pochwały to Was chwalę :) Widać "wychowaliście" wędkarzy i jest spokój i miła atmostefa nad wodą, że fajnie sobie wspólną fotkę cyknąć. I tak powinno być. Ja nie mam wrogów wśród strażników. Przecież to moi wychowankowie z koła i koledzy. A że chołoty nad wodą sporo, to takiej pracy będzie zawsze... Pozdrawiam i życzę wszystkim kolegom strażnikom spokojnej pracy. I podziwiam za społeczność...


Czytając posty Kolegi Mirka i  JKarp  doszedłem do wniosku, że jak chcemy to potrafimy być dla siebie mili i musi to działać w obydwie strony. Uważam to za moment kluczowy , że wszyscy będziemy się szanować, pomagać sobie i ze sobą normalnie pisać. Pozdrawiam (2012/05/19 12:53)

jogi


Witam. Popieram wszystkie pomysły które prowadzą do ugody między " zwaśnionymi stronami ".  My wędkarze powinniśmy szanować się i nie dopuszczać do wzajemnego wywlekania spraw które niejednokrotnie są nieprawdziwe lub żle interpretowane. Niezły pomysł z tym "Dniem SSRyb."  Pozdrawiam Wszystkich. (2012/05/19 13:25)

u?ytkownik116256


Witam. Popieram wszystkie pomysły które prowadzą do ugody między " zwaśnionymi stronami ".  My wędkarze powinniśmy szanować się i nie dopuszczać do wzajemnego wywlekania spraw które niejednokrotnie są nieprawdziwe lub żle interpretowane. Niezły pomysł z tym "Dniem SSRyb."  Pozdrawiam Wszystkich.


zawsze trzeba dążyć do ugody- "zgoda buduje, niezgoda rujnuje" - wszyscy jesteśmy wędkarzami ... (2012/05/19 13:51)

Sniper64


Cześć wszystkim:)

Serdecznie dziękuję w imieniu SSR za te odmienne słowa..!Miło się słyszy..:) co do pochwał,nie konieczne są...nie tylko dla siebie chronimy to co nam zostało,lecz po nas przyjdą nasze pokolenia niech też coś im zostanie po nas.
                    .Pozdrawiam wszystkich tych co szanują pracę strażników dla wędkarzy i nas wszystkich....i tych co nie pasują im kontrole nad wodami:) (2012/05/19 18:21)

jogi


Nareszcie jest nadzieja na normalność i pełną kulturę. Starajmy się tak utrzymać a wszystkim przyniesie to korzyść. Pozdrawiam. (2012/05/19 22:28)

krzychu64


CześćMamy dzień Wędkarza a może ogłosić dzień Strażnika SSR?To wcale nie jest kpina. Pozdrawiam i życzę sukcesów a tak naprawdę jak najmniej pracy na patrolach.JK

Ja bym proponował 18 maja. Dzień kiedy Janusz rzucił pomysł.
No chociaż szkoda było by nie uhonorować Chłopaków z SSR w tym roku.
Może niech dawca pomysłu jakąś datę podrzuci - urodzin syna, wnuka, jego urodzin.;)

Janusz co Ty na to.
(2012/05/20 10:30)

Bernard51


Może niech dawca pomysłu jakąś datę podrzuci - urodzin syna, wnuka, jego urodzin.;)

Janusz co Ty na to.


Nareszcie jest nadzieja na normalność i pełną kulturę. Starajmy się tak utrzymać a wszystkim przyniesie to korzyść. Pozdrawiam. (2012/05/20 11:40)

jurek


Pełna akceptacja z mojej strony , a jednak można żyć w zgodzie . (2012/05/20 16:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

sebaskin14


witajcie,mam pytanko drobne.sory że sie wcinam w temat.czy ssr ma jakieś przywileje odnośnie wiazdu do lasu?chodzi mi o to czy może wjechać do lasu otaczającego łowisko, gdyż zbiornik jest duży ,żeby skontrolować osoby będące powiedzmy kilometr lub dwa od parkingu.jesli ktoś posiada link do regulaminu ssr byłbym wdzięczny.pozdrawiam wszystkich. (2012/05/20 18:42)

MASTINO


W regulaminie tego nie znajdziesz. SSR sobie to może indywidualnie ustalać z Nadleśnictwami i uzyskiwać pisemne zezwolenia na dane numery rejestracyjne pojazdów jadących na patrol. Piszę jak jest na moim terenie.  (2012/05/20 18:57)

sebaskin14


dzięki za odpowiedz,zobacze co załatwie w nadleśnictwie.pozdrawiam. (2012/05/20 19:18)

Sniper64


Cześć wszystkim:)

Tak jak pisze Maciej..posiadamy dodatkowo pisemne zezwolenia na jazdę po lasach od dyrekcji lasów państwowych-ściśle współpracujemy ze sobą,jak również zezwolenia na wjazdy do różnych urządzeń wodnych i jazdę po wałach groblach itp.Dodam że praca nie tylko kończy się na patrolowaniu łowisk.. (2012/05/20 20:51)

basiasia


witajcie,mam pytanko drobne.sory że sie wcinam w temat.czy ssr ma jakieś przywileje odnośnie wiazdu do lasu?chodzi mi o to czy może wjechać do lasu otaczającego łowisko, gdyż zbiornik jest duży ,żeby skontrolować osoby będące powiedzmy kilometr lub dwa od parkingu.jesli ktoś posiada link do regulaminu ssr byłbym wdzięczny.pozdrawiam wszystkich.



SSR powołuje Starosta i On, a w zasadzie Rada Powiatu ustala Regulamin SSR dla danego powiatu w oparciu o istniejące przepisy. (2012/05/20 21:37)

plotka97


 kolegą próbowaliśmy zgłosić szaleństwa na nartach wodnych i motorówce na zbiorniku Podkowa(Nie wolno używać tam sprzętów pływających) ale nikt nie odbierałWięcej inf dla chętnych u mnie na blogupozdrawiam i apeluję nie pozostawajmy obojętni na niszczenie przyrody i kłusownictwo (2012/05/21 16:09)

MASTINO


 kolegą próbowaliśmy zgłosić szaleństwa na nartach wodnych i motorówce na zbiorniku Podkowa(Nie wolno używać tam sprzętów pływających) ale nikt nie odbierałWięcej inf dla chętnych u mnie na blogupozdrawiam i apeluję nie pozostawajmy obojętni na niszczenie przyrody i kłusownictwo


Ale kolego młody, akurat to co piszesz, to sprawa dla Policjantów, a na numerze 997 raczej zawsze ktoś odbiera, Dyżurny Policji się nazywa. :) (2012/05/21 19:58)

MASTINO


Może niech dawca pomysłu jakąś datę podrzuci - urodzin syna, wnuka, jego urodzin.;

Moze byc data powstania (powolania)SSR
lub data urodzin Stalina i mogla byc data likwidacji ORMO  mnie to nie przeszkadza sami wybierzcie!


Lepiej ci po takich złosliwościach? No i po co to? 

Janusz, jednak nie wypali Twój pomysł. Może to i dobrze jak widać.

(2012/05/21 21:40)