Zaloguj się do konta

Społeczna Straż Rybacka

utworzono: 2012/05/07 08:56
Sniper64

Cześć wszystkim:)

Tak jak pisze Maciej..posiadamy dodatkowo pisemne zezwolenia na jazdę po lasach od dyrekcji lasów państwowych-ściśle współpracujemy ze sobą,jak również zezwolenia na wjazdy do różnych urządzeń wodnych i jazdę po wałach groblach itp.Dodam że praca nie tylko kończy się na patrolowaniu łowisk..
[2012-05-20 20:51]

basiasia

witajcie,mam pytanko drobne.sory że sie wcinam w temat.czy ssr ma jakieś przywileje odnośnie wiazdu do lasu?chodzi mi o to czy może wjechać do lasu otaczającego łowisko, gdyż zbiornik jest duży ,żeby skontrolować osoby będące powiedzmy kilometr lub dwa od parkingu.jesli ktoś posiada link do regulaminu ssr byłbym wdzięczny.pozdrawiam wszystkich.



SSR powołuje Starosta i On, a w zasadzie Rada Powiatu ustala Regulamin SSR dla danego powiatu w oparciu o istniejące przepisy.
[2012-05-20 21:37]

plotka97

 kolegą próbowaliśmy zgłosić szaleństwa na nartach wodnych i motorówce na zbiorniku Podkowa(Nie wolno używać tam sprzętów pływających) ale nikt nie odbierałWięcej inf dla chętnych u mnie na blogupozdrawiam i apeluję nie pozostawajmy obojętni na niszczenie przyrody i kłusownictwo [2012-05-21 16:09]

MASTINO

 kolegą próbowaliśmy zgłosić szaleństwa na nartach wodnych i motorówce na zbiorniku Podkowa(Nie wolno używać tam sprzętów pływających) ale nikt nie odbierałWięcej inf dla chętnych u mnie na blogupozdrawiam i apeluję nie pozostawajmy obojętni na niszczenie przyrody i kłusownictwo


Ale kolego młody, akurat to co piszesz, to sprawa dla Policjantów, a na numerze 997 raczej zawsze ktoś odbiera, Dyżurny Policji się nazywa. :)

[2012-05-21 19:58]

MASTINO

Może niech dawca pomysłu jakąś datę podrzuci - urodzin syna, wnuka, jego urodzin.;

Moze byc data powstania (powolania)SSR
lub data urodzin Stalina i mogla byc data likwidacji ORMO  mnie to nie przeszkadza sami wybierzcie!



Lepiej ci po takich złosliwościach? No i po co to? 

Janusz, jednak nie wypali Twój pomysł. Może to i dobrze jak widać.


[2012-05-21 21:40]

:) heeeeeeeeeeee [2012-05-22 20:24]