Zaloguj się do konta

Społeczna Straż Rybacka

utworzono: 2012/05/07 08:56
Romuald55

Post scriptum: Kolego jogi...niestety każdy kontrolujący jest wrogiem kontrolowanych.Tak to już jest.My strażnicy o tym wiemy i zdecydowana większość z nas stara się by te kontrole nie były uciążliwe i deprymujące dla kontrolowanych Kolegów. [2012-05-08 21:21]

JKarp

Kobieta .... nieładnie....

Ja dalej jestem i będe zdania, że kto nic nie ma na sumieniu nienawiścią do SSR czy PSR pałać nie będzie cyt. Konop-a


CześćTo zapytaj tego Pana o nagrywanie z kontroli ;-) i jego pomysły z tym związane.Zapewniam Cię, że ja nigdy nic na sumieniu nie mam jak wędkuję. 99,9% Kolegów z SSR to naprawdę wspaniali ludzie. No cóż -  pozostaje ten 0,01% :-(((A nie uważasz, że ten cyrk z SSR która nie mogła przyjechać nie świadczy w jakiś sposób o kompetencji tego Pana? Zdwonisz po SSR a oni są w innym miejscu na akcji. Co robisz - stukasz 112 w telefon i zgłaszasz co trzeba a nie wylewasz na forum gorzkie żale, że nie mogli przyjechać. Tak działa Strażnik SSR? To się kupy nie trzyma...Naprawdę szanuję SSR ale czasem mam dość czytając takie farmazony - i to robi Strażnik !!!Po takim czymś powinien oddać blachę skoro nie wie jak wygląda procedura.Ani razu nie odpowiedział mi na moje zapytanie czy dzwonił na PSR lub POLICJĘ.Z dziką radością podaje do wiadomości, że ktoś dostał bana za multikonto. A sam którym wcieleniem się posługuje? Ja straciłem rachubę w każdym razie. Powinien dostać bana z IP kompa - nie byłoby wiecznych insynuacji, dziwnych uwag itp.I taki ktoś ma prawo do kontroli :-( - żenada.JK
[2012-05-08 23:48]

jogi

Prosiłem Was żeby skończyć z tymi słownymi potyczkami i wzajemnym obrażaniem. Wątek ten miał służyć do konkretnej dyskusji na tematy związane z SSRyb. Doszło jednak do różnego rodzaju insynuacji,pomówień i wzajemnego obrażania się. Tak dalej nie może być. Jeszcze jeden taki wpis odbiegający od tematu a ten wątek zostanie zamknięty. Pozdrawiam. [2012-05-09 07:13]


Strażnicy są bardzo potrzebni nad wodą, i tu ich popieram. Na portalu są zbędni i niewiarygodni. [2012-05-09 07:31]

ryukon1975

Post scriptum: Kolego jogi...niestety każdy kontrolujący jest wrogiem kontrolowanych.Tak to już jest.My strażnicy o tym wiemy i zdecydowana większość z nas stara się by te kontrole nie były uciążliwe i deprymujące dla kontrolowanych Kolegów.






Może dlatego że tu na forum strażnicy za bardzo skupiają się na kontrolach a nie na walce z prawdziwymi "hurtowymi" kłusownikami?
Niestety dla strażników by walczyć z prawdziwymi kłusownikami trzeba ich poznać.Nie osobiście ale poznać ich postępowanie i zwyczaje-metody które stosują przekazywane od wielu pokoleń ludzi mieszkających nad wodą.
Niestety społecznik nie ma na to czasu i środków.

Wspomniana niżej łódź nie pomoże.:)Na większości łowisk trzeba z niej wyjść ubrać wodery i się pobrudzić.

Dodam że nie jestem wrogiem SSR przez prawie 30 lat łowienia spotkałem ich raz nad wodą więc traktuję SSR jako portalowy folklor a nie coś realnego.

[2012-05-09 07:47]

Iras1975

"Dodam że nie jestem wrogiem SSR przez prawie 30 lat łowienia spotkałem ich raz nad wodą więc traktuję SSR jako portalowy folklor a nie coś realnego."

Dla mnie kabaret.:) Spadam do pracy...

Miłego dnia pełnego uśmiechu życzę wszystkim.:)

[2012-05-09 08:31]

ryukon1975

Dzięki Irku.:)
Uśmiech to podstawa.:)Trzeba wierzyć że wszystko pójdzie dobrze i robić co się da w tym kierunku.

[2012-05-09 08:36]

JKarp

Prosiłem Was żeby skończyć z tymi słownymi potyczkami i wzajemnym obrażaniem. Wątek ten miał służyć do konkretnej dyskusji na tematy związane z SSRyb. Doszło jednak do różnego rodzaju insynuacji,pomówień i wzajemnego obrażania się. Tak dalej nie może być. Jeszcze jeden taki wpis odbiegający od tematu a ten wątek zostanie zamknięty. Pozdrawiam.

CześćChciałbym napisać to zamknij sobie ten smieszny wątek :-)Ale powiedzmy, że tego zdania na ten temat nie ma :-)Kogo i kto obraża? Krzysztof naprawdę szanuję Waszą pracę - taką cichą, skuteczną, bez " wodotrysków ". Po kolei wszyscy jako SSR piszecie, że weryfikacja, że życie pokaże czy ten czy tamten nada się do tej służby - i ja jestem za tym. Naprawdę Wasze rady są cenne szczególnie dla początkujących i za to też Was cenię. Ale wybacz .... Nie napiszę tego wprost ale czy Ty nie widzisz czy udajesz, że nie widzisz?Teraz jak widzę gaworzy sam ze sobą ;-)Czy uważasz, że to co piszę kogoś obraża? Jak napisał wyżej Adler piszmy prawdę, dyskutujmy ale nie obrażajmy się nawzajem i ja to robię. Skoro tematem postu jest Społeczna Straż Rybacka to chyba nie jest atakiem personalnym odniesienie się do poczynań jednego z Was? Cały czas chcę uzyskać odpowiedź na jedno dręczące mnie pytanie:"Poza tym, jeśli uzyskałeś informację, że na ten moment Patrol SSR nie może przyjechać czy zadzwoniłeś na Policję lub PSR? Przecież tak znany i ceniony Komendant SSR powinien wiedzieć co zrobić i jakie są procedury? A przecież wystarczyło tylko powiedzieć, że nazywam się XY, jestem .... SSR z ... nie może przyjechać bo jest w innym rejonie - proste jak metr sznurka w kieszeni.  Jak nie dzwoniłeś to myślę, że czas zakończyć tę farsę." I nic? Uważasz, że tak może postąpić Strażnik? Czy Ty też nie wiedziałbyś co należy zrobić? Myślę, że Ty wyjąłbyś telefon i zrobił co trzeba bez zbędnych bohaterskich czynów. Wybacz ale jak dla mnie ten Pan to parodia Strażnika... Pozdrawiam i chylę czoło przed Kolegami, którzy jak napisałem pracują na patrolach cicho aczkolwiek bardzo skutecznie. JK
[2012-05-09 08:51]

ryukon1975

Wchodzę tak głęboko jak mam ochotę.:)

Tu internetowe przepisy cytowane przez ........

a tam świat ,woda ,życie,wędkarze,kłusownicy ,ryby,żadnych strażników......

Zapraszam tam,porozmawiamy o realiach,jak tylko masz kolego o tym jakieś pojęcie.
[2012-05-09 09:54]

covent

Zastanawialem się co napisać ale chyba nie warto  wogóle mleć klawiatury nad kolejnym wątkiem ssr i ironiami ze strony p. Kurzei. 

Idę na ryby.

[2012-05-09 10:06]

adler

Koledzy na prośbę założycieli grupy odblokowuję wątek . Myślę że teraz dyskusja będzie rzeczowa , w temacie i bez zniewag . Jeśli ktoś ma coś do kogoś od tego mamy na portalu pocztę . Więc proszę o korzystanie z wszystkich modułów , paneli dostępnych nam użytkownikom portalu . Dosyć już historii typu : ktoś , coś , komuś , kiedyś , obrażania i znieważania , zniesławiania . Każdy szanuje Swoją RODZINĘ , szanujmy tutaj także siebie nawzajem bo to także nasza Wielka Wędkarska RODZINA . W każdej rodzinie zdarzają się złe dni , ale jeśli wykażemy odrobinę dobrej woli wraca radość i rodzina się jednoczy . Nie pozwólmy by ktoś , albo coś nas rozdzielało . 

Pozdrawiam Krzysztof O . - adler 

PS . Posty nie w temacie usunąłem .

[2012-05-09 14:39]

covent

Nie wiem czy był sens otwierania wątku bo jak widać brak chętnych do dyskusji.. [2012-05-09 22:07]

jurek

Jest sens odblokowania wątku , bo będziemy pisać , przekazywać ważne spostrzeżenia dotyczące wędkarstwa , ochrony wód i przyrody , a każde inne zboczenie będzie kasowane .




hefeed8



Moje gratulacje z połowu kolego , naprawdę jest się czym pochwalić . Taką rybę , to trzeba podchodzić w ciszy i spokoju .
[2012-05-10 13:10]

zbynio5o

O jak fajnie miło sie zrobiło :)  Jurek Tyś jest Gość ! [2012-05-10 13:58]

jurek

I myślę , że tak już pozostanie , jakiś poziom musi być .......... pozdrawiam #zbynio5o
[2012-05-10 19:04]

radekszumocki

Jurek masz rację ,że będziemy pisać o sprawach SSR,o rybach ,przepisach ,ale wiesz co mnie wkurza ,że nie zależnie co napiszesz niech tylko ci blogerzy na szybko logowani w większości przypadków nie podający nazwiska ,koła wędkarskiego itp.,bardzo często z bardzo poważnego tematu zrobią kupę szlaki, a z człowieka którego wcale nie znają zamieniają w szmatę bo jest  strażnikiem,dlaczego w takich sprawach nie reaguje nasza redakcja portalu-przyjrzyjcie się koledzy kto jest logowany gdy pojawi się temat SSR ,dlatego ograniczam się w tej chwili do ścisłych informacji o kłusownictwie,a chętnie by się rzeczowo porozmawiało o sprawach okradania wędkarzy z ryb,zanieczyszczania środowiska itp.Pozdrawiam.
[2012-05-10 19:58]

jurek

To co było kiedyś , to już nie wróci , przynajmniej w tej Grupie ---- czego Wam i sobie tego życzę ( nie ma tu miejsca na prywatne sprawy )
[2012-05-10 20:23]

kogutw68

Panowie a jak w końcu jest z wystawianiem mandatów?, bo ciągle słyszę że komuś mandat wypisali strażnicy za niemanie albo za nie wpisanie [2012-05-10 20:32]

Powiem tak jak wędkarz trochę bardziej kumaty to nieda sobie wcisnąc jakiegoś mandatu , SSR dobrze wiedzą że nie mogą nic takiego wystawic bo nie mają takich uprawień, tylko policja ,PSR. [2012-05-10 20:39]

kogutw68

Powiem tak jak wędkarz trochę bardziej kumaty to nieda sobie wcisnąc jakiegoś mandatu , SSR dobrze wiedzą że nie mogą nic takiego wystawic bo nie mają takich uprawień, tylko policja ,PSR.



A ja ostatnio pytałem i okazuje się że PSR też nie może tylko policja, dlatego ciągają ze sobą policjanta, nawet sprzętu ci nie mogą konfiskowac, jedynie notatkę może sobie napisac albo po policję dzwonic [2012-05-10 20:46]

To kolego ktoś bzdur ci nagadał. [2012-05-10 20:52]

kogutw68

To kolego ktoś bzdur ci nagadał.



Będę jutro w wędkarskim to dopytam bo może chodziło o SSR, a facio w wedkarskim aktywnie działa w PZW [2012-05-10 20:58]

Zapytaj bo naprawdę pierwsze słyszę ,że nie mogą wystawiac . [2012-05-10 21:03]

kogutw68

Zapytaj bo naprawdę pierwsze słyszę ,że nie mogą wystawiac .


OK jutro napiszę [2012-05-10 21:24]

Romuald55

Mandat za złamanie przepisów Ustawy o rybactwie śródlądowym może wystawić TYLKO Państwowa Straż Rybacka.Pozostałe służby kontrolujące kierują sprawę do sądu. [2012-05-10 21:38]