Zaloguj się do konta

Spodniobuty do wody i na brzeg

utworzono: 2012/04/04 22:43
maciek2544

Witam.Koledzy i koleżanki wędkarze - jestem młodym wędkarzem i poszukuje spodniobuty neoprenowe ale z osobnymi butami , ponoć lepiej niż od razu z kaloszami. Ale nie mogłem nic takiego znaleźć. Ogólnie potrzebuje ich do normalnego łowienia ale od czasu do czasu wejścia do wody , jako tak to nie brodzę prawdziwie. To jest dobre rozwiązanie dla mnie ? [2012-04-04 22:43]

waldieryk

sadze ze szukasz spodniobutow z skarpetka z neopranu i butami z filcem  mieszkam w norwegi i takie komplety chodza ok 1000 zl osobiscie mam neopreny i sa ok lecz z kaloszami popatrz sobie na norweskich stronach tkj. schit fiske moz cos znajdziesz
pozd.waldek
[2012-04-29 13:28]

matti073

A z jakiego powodu chcesz kupić neoprenki ? Na polskie warunki raczej bym nie polecał takiego rozwiązania. To jest oczywiście moja opinia ale w lecie to się w tym ugotujesz. Moim zdaniem dużo praktyczniejsze są spodniobuty z materiału oddychajacego. Pozdrawiam [2012-04-29 14:58]

maciek2544

Mieszkam w Irlandii , okres wakacyjny spędzam w PL , a tu z reguły jest zimno , i ten deszcz :(. I też znalazłem opcję za około 520zł , śpiochy ze skarpetą neoprenową i buty do brodzenia ale podeszwa filcowa czego nie chcę. [2012-04-29 18:57]

matti073

Skoro mieszkasz w Irlandi to z pewnoscia stac Cie na cos przyzwoitego. Nie polecam niczego z niskiej polki bo za pol roku to wyrzucisz do smieci. Testowalem osobicie dwie pary spodniobutow oddychajacych ze sredniej polki i niestety po roku przeciekaja i nie nadaja sie do uzytku. Teraz uzywam simmsa G3 i jestem bardzo zadowolony. Co do butow nie musisz ich kupowac w zestawie.
[2012-04-30 00:07]

owczarki

to jakie wodery polecacie bo jak na razie u mnie 2 pary tych tanich nie przeszły testu wszystkie pękały na szwach przy butach i woda wlewała sie
[2013-12-05 20:37]