Zaloguj się do konta

Spodniobuty do brodzenia w rzekach

utworzono: 2012/02/22 22:20
szczupak2518

Co o tym sądzicie czy warto za tą cenę może macie inne propozycje maks do 200zł potrzebuje do brodzenia po rzekach pstrągowych.
http://www.decathlon.com.pl/PL/spodniobuty-start-pvc-70148210/
[2012-02-22 22:20]

Artur z Ketrzyna

* Lekkie i szczelne. * Szczelność : But i cholewka: PVC. Bezszwowe połączenie gwarantuje 100% szczelność. * Izolacja termiczna : Podszewka z poliestru, do użytkowania w wodzie o umiarkowanej temperaturze. * Łatwość zakładania / zdejmowania : Elastyczne szelki z zapięciem na klamry, gumka pod łopatkami, pasek. * Amortyzacja : But: PVC. * Ograniczenia w użytkowaniu: aby przedłużyć użytkowanie, należy unikać kolców. * Gwarancja: gwarancja 2 lata.

Wyglądają dość ładnie. Lecz do puki ich nie dotkniesz/pomacasz nie dowiesz się niczego. Buty mają ładny wyraźny protektor, tak więc dość bezpieczne.
Cena też przyzwoita.
Ja miałem polskie wodery (te na dodanej fotce), były z gumy i wytrzymały ponad 5 lat (popękały na zgięciach), Jak chciałem sobie drugie takie kupić to poniżej 150 zł nie znalazłem. (Zamieżam je naprawić, jak tylko kumpel przywiezie mi odpowiedni klej kauczukowy)
[2012-02-23 07:45]

pawelz

Nie poradze Ci niczego konkretnego ale dam bardzo przydatna wskazowke.
Zwroc uwage na buty w takich portkach. Nie moga byc wykonane z miekkiego materialu. But im sztywniejszy tym lepszy. Przy miekkim bucie chodzenie po wodzie z kamieniami to koszmar. Lowilem w Kamiennej miedzy Szklarska a Piechowicami (pisze o tym bo to Twoje rejony). Bez porzadnych buciorow (ja mialem portki Simms'a z oddzielnymi "pancernymi" butami) pewnie z piec razy skrecilbym kostke.
[2012-02-23 08:33]

W cenie 200 złotych ,Spotkałem spodniobuty w sklepiku z odzieżą z demobilu. Były to solidne spodnie od Op. 2. Żadna rewelacja bo nie ocieplane ,ale solidne. W takich sklepach polecam szukać. Pozdrawiam hoplita. [2012-02-23 08:33]

Pitbul

CześćTomek  !
Mnie tylko niepokoi kwestia "umiarkowanej" temperatury....
Przeznaczenie: do połowów w wodach słodkich i słonych o umiarkowanej temperaturze.

[2012-02-23 10:11]

szczupak2518

Miałem spodniobuty kupione w zeszłym sezonie w Lidlu wytrzymały 8 miesięcy używane bardzo często i w trudnych warunkach o czym wiedzą koledzy Pitbul i Pawelz serdecznie ich pozdrawiam. Materiał z jakiego były wykonane był podobny do ceraty popękały mi na całej długości że nie opłaca się ich sklejać. Byłem dzisiaj w DECATLONIE i sprawdzałem te spodniobuty i są całkiem solidne i mają gwarancję na 2 lata. A temperatura umiarkowana nie przeraża mnie bo zawsze można ubrać bieliznę termoaktywną lub kalesony;)
Pozdrawiam kolegów po kiju.
[2012-02-23 18:54]

Pitbul

Tomek. Miałem na myśli jak materiał zareaguje np na minus 10 Celsjusza....Że Ty dasz radę to się wie ! :) [2012-02-24 00:21]

szczupak2518

Materiał jest troszkę cieńszy od spodniobutów Jaxona ale jest taki sam. Na zimową wodę to mam neopreny w których nie lubię za bardzo wędkować. Nie odpowiadają mi mrozów już nie będzie więc coś cieńszego by się przydało.
[2012-02-24 09:50]

bednar14

Co o tym sądzicie czy warto za tą cenę może macie inne propozycje maks do 200zł potrzebuje do brodzenia po rzekach pstrągowych.
http://www.decathlon.com.pl/PL/spodniobuty-start-pvc-70148210/

Mam również spodniobuty firmy caperlan bardzo dobre i szczelne. Tylko te co ja mam nie  mają szelek.
[2012-02-24 14:51]

Moim skromnym zdaniem wartają tych pieniędzy i są spoko.
[2012-02-24 15:09]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia