Spodniobuty Cupido - opinie

/ 6 odpowiedzi
witam,czy ktoś uzywa spodniobutów cupido z siatką w wewnątrz czy to dobry produkt,czy warto je kupić,pytam bo mam możliwość je kupić za dobre pieniądze
gdawid85


Witam kolegę. Dzisiaj kupiłem te spodniuobuty i poszedłem je przetestować jutro idę je oddać i wsiąść pieniądze z powrotem. (2012/03/14 19:00)

szczawik1984


tak to tandeta made in china nie polecam a mogę się w tym temacie wypowiedzieć bo trochę z nimi handlowałem

polecił bym Ci Lemigo lub jak kto woli Lexpo bo to  jedna i ta sama firma
Produkowane w Polsce i chyba obecnie najlepsza marka polskich spodniobutów. (2012/03/14 19:29)

krisstoff77


Witam koledzy po fachu Powiedzcie z czym te buty sa nie dobre Mam akurat tej firmy spodniobuty i wodery Praktycznie raz je dopiero uzywalem to niewiem dlaczego sa zle wedlug was Chociaz wlozylem telefon do kieszonki u gory w spodniobutach i chodzilem po wodzie Fakt woda weszla do kieszeni i telefon na smietnik che che Zapomnialem o nim ze tam go mam A wy jakie macie jeszcze minusy na ten towar Pozdro (2012/05/17 20:35)

szczawik1984


Mają kilka minusów
- Rozmiar buta nieadekwatny to numeracji
- Made in China
- Kiepska jakoś wykonania wraz z nieprzyjemnym zapachem kaloszy
- Mała szczelność na łączeniu materiału z kaloszem
- Cena nie adekwatna do jakości bo za te same pieniądze można kupić nasze krajowe o klasę lepszą

Czy jeszcze coś trzeba dodać? (2012/05/17 21:10)

domin77


jak nie kupiłem tych spodni,dostałem od żonki neopreny (2012/05/17 21:19)

krisstoff77


Witaj no akurat rozmiar buta to nie gra roli bo je na miejscu przymierzylem i sobie wzialem takie jakie maja byc A zapach jak zapach jak to z gumy Wiadomo ze zawsze czyms zalatuje Bedzie okazja to sie je bardziej przetestuje Za te spodniobuty dalem 95 zl a za wodery 70 A te innej firmy pewnie drozsze (2012/05/17 21:21)