Zaloguj się do konta

Spławiki własnej roboty - efekty pacy

utworzono: 2011/12/28 22:52
qazwsx13

https://www.pole-floats.com/category/24/fittings-for-floa ts.html
tu są takie tylko drogo zna ktoś może odpowiednik w Polsce? są też takie kolorowe trochę prześwitujące antenki jak w sklepowych [2015-03-26 15:55]

mokrasek24

Witajcie ,
takie obciążenia kupiłem kiedyś na stronie fishingtech.pl Nie wiem co się z nią dzieje ale teraz pokazuje komuniat,że strona nie istnieje więc chyba ją usunęli.

[2015-03-31 15:55]

mokrasek24

a to spławiczki do tyczki
[2015-03-31 16:12]

Maciekjpl

Piękne te Pana spławiczki.
Pozdrawiam./
 Z okazji świąt życzę wam dużo zdrowia i jak największych ryb  w tym sezonie
[2015-04-05 10:51]

mokrasek24

Witam, bardzo dziękuję :)
Również z okazji świąt życzę wszystkiego dobrego. 
[2015-04-06 17:00]

matpol7

Ze styropianu malowany lakierem do paznokci. [2015-04-23 20:06]

patryk-kociemba

Pierwszy spławik własnej roboty, niestety malowanie pozostawia wiele jeszcze do życzenia.Materiał to balsa i włókno węglowe, antena niestety tymczasowa. Proszę o konstruktywną krytykę co pozwoli mi poprawić błędy.pozdrawiam [2015-04-30 20:32]

a to spławiczki do tyczki

Fachowa robota.
[2015-05-01 12:29]

mokrasek24

Bardzo dziękuję. Ostatnio zrobiłem kilka dla pewnych fachowców . Tutaj można podejrzeć efekty pracy http://moczykije.net/2015/04/28/mokrasy/  oraz zapraszam na mojego funpega https://www.facebook.com/pages/Sp%C5%82awiki-z-pasj%C4%85-Tomasz-Mokras-Handmade/1543761559199335Życzę miłej lektury [2015-05-09 17:06]

RafeM

[2015-06-03 04:36]

RafeM

Witaj, jak robisz tą kalkomanię. Jest świetna. RafeM [2015-06-03 04:38]

domen88330

Panowie ktoś coś jeszcze robi? :) dawno tu nie zaglądałem, ale patrząc na Wasze wyroby aż sie znowu zabire za własne spławiki! Ma ktoś może na sprzedaż sarkande?

pozdrawiam [2017-01-09 01:09]

ogtw

Spławiki robię ze słomki do picia, drutu miedzianego, styropianu i ewentualnie patyka od baloniku. Z drutu: uszko i obciążenie w jednym, ze słomki i patyka od baloniku: korpus i antenę w jednym, ze styropianu zatyczkę. Wszystko sklejam białym silikonem. Największą zaletą takiego spławika jest to, że gdy się zerwie, to nie trzeba po niego wchodzić do wody, albo próbować wyłowić, gdy odpływa z wiatrem. Można mieć satysfakcję z tego, że jakiś wędkarz, po zawietrznej stronie, wyłowi go i będzie używał. Spławik dobrze pokazuje brania. [2017-01-09 07:58]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia