Spławik z łodzi

/ 4 odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Mam mały problem ze znalezieniem jakiegos sensownego miejsca gdzie mozna by powedkowacz pontonu. Ostatnio sprawilem sobie taki ale moj pierwszy wypad to byla jedna wielka porazka. Kilka godzin na zakwitnietej wodzie jeziora szpegawskiego bez chocby jednego pukniecia. Jestem raczej fanem splawika wiec jakbyscie byli tak mili to podajcie jakies sugiestie lub opiszcie swoje doswiadczenia z naszego okregu.

Pozdrawiam

lgft


na jeziorze szpegawskim chyba niema ryb bylem kilka razy w tym sezonie  wyniki wielkie zeroooooo......... sprubuj na stawie na gorkach (2010/06/27 11:41)

omarez


Można by tam też pojechać! Zawsze mnie kusilo zeby ten stawek sprawdzic ale z tego co rozmawialem z wędkarzami tam łowiacymi to tez lipa!A co ze Zdunami, jeziorem Suminskim Borownie?
Takie ladne zbiorniki az dziw bierze zeby tam nic ciekawego nie dostac!
Nie mam czasu testowac tego wszystkiego i za kazdym razem sie wkurzac! Chce po prostu sobie jechac...nadymac łodz i sie pobawic!
Pozdrawiam (2010/06/28 16:53)

rojass


Ja dzisiaj byłem na Zduńskim. Jeśli chcesz się pobawić, to śmiało jedź. Płoci w okolicach 10-20cm jest mnóstwo. Mnie co prawda nie bawi drobnica, ale dla każdego coś się znajdzie.
Na grunt nie złowiłem nic, miałem może 3 brania przez ponad 5 godzin.
Kolega obok, to samo. Oboje bez ryb. Nie licząc 10cm okonia wyciągniętego na blaszkę nr2 !
Sumińskie odwiedzę za 2 tygodnie, to zdam relację. (2010/06/28 23:08)

lgft


to moze sprubuj na zdunskim jak kolega rojass ja bylem tam tydzien temu i takich plotek 10-20 cm mozna nalapac nic specjalnego ale zabawa byla (2010/06/29 12:17)