Zaloguj się do konta

Spławik przelatuje przez stoper sznurkowy

utworzono: 2012/05/15 19:19
Bernard51

Moze i racja ale jak bys chcial ustawic grun na 6m na leszcza to co z ta srucina??Oczywiscie nie teraz ale lipiec przy upalach a nieraz na takiej glebokosci trzeba go szukac
[2012-05-18 18:31]

ayem

Było już napisane ale napiszę jeszcze raz : koralik na żyłce pracuje tak samo jak spławik przelotowy , podczas nawijania żyłki nie przechodzi przez przelotki bo tak jak spławik zsuwa się do końca zestawu ( do haczyka ). Montowany wyżej nad spławikiem podczas zarzucenia zestawu koralik przesuwa się i zatrzymuje na stoperze a na nim zatrzymuje się spławik.
[2012-05-18 19:52]

Już sobie poradziłem na dwa sposoby : kupiłem adaptery, kupiłe koraliki  [2012-05-18 20:46]

Karpik1974

oki ale nie moge zastosować nic innego tylko koralik bo koralik i koralik a nie może być nic innego i dobrze przemyslanego tylko ten prosty zasrany koralik jak mam wedke kupic to tylko kongera albo kołowrotek okuma albo spro nic innego na swiecie nie ma bo wszyscy tak robia i kupuja albo masz sie pierd... z mostu ale nie tego bo wszysy walą na łepetyne  z tam tego dragedia  [2012-05-18 20:57]

gosia

a ja daje zamiast stoperów małe śruciny ( cięzarki) i nie daje sie namóić na stopery bo mi sie srucina sprawdza rewelacyjnie


 

 

powiedział co wiedział, powodzenia

[2012-05-19 05:28]

Zander51

Supełek , koralik, agrafka do zaczepiania spławików, śrucina dystansowa metr nad stoperem, oliwka, krętlik, przypon. I tyle w temacie...
[2012-05-19 05:46]

oki ale nie moge zastosować nic innego tylko koralik bo koralik i koralik a nie może być nic innego i dobrze przemyslanego tylko ten prosty zasrany koralik jak mam wedke kupic to tylko kongera albo kołowrotek okuma albo spro nic innego na swiecie nie ma bo wszyscy tak robia i kupuja albo masz sie pierd... z mostu ale nie tego bo wszysy walą na łepetyne  z tam tego dragedia 



karpik1974 O co Ci chodzi??? 
Po pijanemu nie pisz postów bo ani to niema ładu ani składu.

[2012-05-19 16:44]

JOPEK1971

a ja daje zamiast stoperów małe śruciny ( cięzarki) i nie daje sie namóić na stopery bo mi sie srucina sprawdza rewelacyjnie 


Kiedyś nie było stoperów,a ludzie łowiący na przelotowy spławik stopowali śruciną,kawałeczkiem taśmy ołowianej,nitką itd.Wtedy trzeba było myślec bo w sklepach takich gadżetów nie uświadczył,teraz tego jest od groma,wystarczy tylko wejśc do sklepu wędkarskiego i zapytac.


[2012-05-19 17:45]

xxxczokxxx

Supełek , koralik, agrafka do zaczepiania spławików, śrucina dystansowa metr nad stoperem, oliwka, krętlik, przypon. I tyle w temacie...

właśnie mi coś uświadomiłeś dzięki ;)
[2012-05-20 12:18]

MASTINO

oki ale nie moge zastosować nic innego tylko koralik bo koralik i koralik a nie może być nic innego i dobrze przemyslanego tylko ten prosty zasrany koralik jak mam wedke kupic to tylko kongera albo kołowrotek okuma albo spro nic innego na swiecie nie ma bo wszyscy tak robia i kupuja albo masz sie pierd... z mostu ale nie tego bo wszysy walą na łepetyne  z tam tego dragedia 



Aha. Ale impra była.


[2012-05-20 12:55]

Zander51

He he...Ale masz "niucha" Maciek
[2012-05-20 12:59]

MASTINO

Kiedyś robiłem stoperki z kawałeczka wentylka rowerowego, teraz kupuję gumowe, a jak zrobię z dratwy np. to zgniatam lekko oczko od krętlika z agrafką do spławiczka i nie przeleci żaden przez stoperek. [2012-05-20 12:59]

MASTINO

He he...Ale masz "niucha" Maciek



Aż sam mam kaca jak to czytam.



[2012-05-20 13:00]