Zaloguj się do konta

Spławik dysk na rzekę

utworzono: 2012/06/26 09:21
marcin554

Cześć będe lowil tyczka 9.5m do tego splawik bede mial czyli dysk i bede lowil na przeplywanke z lekkim przytrzymaniem tylko doradzcie mi ilu gramowy ten dysk ma byc będe lowil na rzece Bug w Wyszkowie i okolicach Z góry dziękuje  [2012-06-26 09:21]

fisch 73

Bierzesz się kol.za łowienie tyczką i nie wiesz jaki zastosować spławik.Nie rób sobie obciachu. [2012-06-26 05:01]

LYSY

Cześć będe lowil tyczka 9.5m do tego splawik bede mial czyli dysk i bede lowil na przeplywanke z lekkim przytrzymaniem tylko doradzcie mi ilu gramowy ten dysk ma byc będe lowil na rzece Bug w Wyszkowie i okolicach Z góry dziękuje 

Sorki, ale pytanie naprawdę albo źle sformułowane, albo wybacz - bardzo głupie.
Skąd my forumowicze mamy wiedzieć w którym miejscu usiądziesz? Przecież miejsce miejscu nie równe, i czasem w odległości kilkunastu metrów od siebie może być różny uciąg. Nie mówiąc, o tym, że może usiądziesz w jakiejś zatoczce z nurtem wstecznym, i tam lepsza będzie bombka. Lub zerwie się wiatr który będzie wiał zgodnie z nurtem rzeki co wymusi zwiększenie gramatury dysku. ITP. ITD..... Sytuacji i miejsc jest mnóstwo, i trzeba być na to przygotowanym, czyli mieć powiązane zestawy w rożnych gramaturach. Ja np. bez względu gdzie jadę na rzekę mam ze sobą zestawy od 6 do 35 g (co jeden lub dwa gramy).
[2012-06-26 10:34]

max1998

Giziński ma fajne dyski gutkiewicza 15-20g wybierz coś z tego

[2012-06-26 10:52]

JakubUrsynow

Cześć będe lowil tyczka 9.5m do tego splawik bede mial czyli dysk i bede lowil na przeplywanke z lekkim przytrzymaniem tylko doradzcie mi ilu gramowy ten dysk ma byc będe lowil na rzece Bug w Wyszkowie i okolicach Z góry dziękuje 

Słyszałeś o polskich znakach, przecinku i kropce?
Już w tytule walnąłeś byka.
[2012-06-26 12:31]

marcinWWY

Cześć też jestem z wyszkowa XD :) i powiem to co moj kolega napisal powyzej max1998 u gizinskigo w wedkarskim sa dyski gutka wiec polecam zajżec ;) [2012-06-26 15:08]