Spinningowe mistrzostwa świata

/ 9 odpowiedzi
Witam,słyszałem w radio,że w maju tego roku na rzekach Kwisa i Bóbr mają odbyć się spinningowe mistrzostwa świata.Czy ktoś z Was posiada wiecej informacji na ten temat? Pozdrawiam.
spokojny

A cóż w tym dziwnego skoro Spiningowym Mistrzem Świata jest Polak Sebastian Mazur ze Sławy (2011/02/11 15:18)

karlik

A cóż w tym dziwnego skoro Spiningowym Mistrzem Świata jest Polak Sebastian Mazur ze Sławy

Cześć Grzesiu kopa lat już martwiłem się o ciebie (2011/02/11 15:22)

bluehornet

A cóż w tym dziwnego skoro Spiningowym Mistrzem Świata jest Polak Sebastian Mazur ze Sławy

Cześć Grzesiu kopa lat już martwiłem się o ciebie

Ja również przyłączam się do przywitania Grzegorza - bo już zaczynałem o Niego być nie-Spokojny !!! (2011/02/11 15:59)

karlik

Cześć Grzesiu kopa lat już martwiłem się o ciebie

Ja również przyłączam się do przywitania Grzegorza - bo już zaczynałem o Niego być nie-Spokojny !!!

Etam o Spokojnego chyba możemy być spokojni   ???????????????????????? (2011/02/11 16:03)

bluehornet

Ale Grześ się strasznie długo nie odzywał !!! (2011/02/11 16:16)

karlik

Ale Grześ się strasznie długo nie odzywał !!!

Bo chyba nas nie lubi ... (2011/02/11 16:44)

kaban

A mi się wydaje,że wszystkie Grześki są fajne(wafelki też).Jestem bardzo ciekaw ewentualnych Mistrzostw Świata na naszych wodach.Po pierwsze ile i jakich ryb trzeba będzie wpuścić ku zadowoleniu reprezentacji państw ościennych i czy ktokolwiek w razie braku takowego nawiąże z naszymi (przyzwyczajonymi do bezrybia) jakikolwiek kontakt punktowy(poza Rosjanami). (2011/02/11 17:28)

spokojny

Nie odzywam się Panowie z prostej przyczyny, jestem moderatorem na www.marfish.pl 
Lubię Was bardzo ale niestety nie zawsze mam ochotę przyłączać się do dyskusji.Sami wiecie o co chodzi.
Ale wątki śledzę na bieżąco :) 
W tym wątku się odezwałem bo znam Sebastiana osobiście, mieszka 2 km odemnie. :)
Pozdrawiam (2011/02/11 21:16)