Spinningowanie na małych rzekach

/ 5 odpowiedzi
Witam. Bardzo lubię łowić na spinning klenie i jazie na małych rzekach. Kleń to bardzo ostrożna ryba dlatego łowie bez staliki. Problem tkwi w tym że częstym przyłowem s± nie duże szczupaki przez co bardzo często tracę woblery które s± drogimi przynętami. Wiem że w wielu ofertach firm produkuj±cych sprzęt wędkarski s± bardzo cienkie przypony wolframowe ale duży kleń raczej się na to nie nabierze, można też zastosować sam± agrafkę z krętlikiem ale to nic tu nie pomoże. Macie jaki¶ pomysł co można w takiej sytuacji zrobić ?
loli_83


Witam. Bardzo lubię łowić na spinning klenie i jazie na małych rzekach. Kleń to bardzo ostrożna ryba dlatego łowie bez staliki. Problem tkwi w tym że częstym przyłowem s± nie duże szczupaki przez co bardzo często tracę woblery które s± drogimi przynętami. Wiem że w wielu ofertach firm produkuj±cych sprzęt wędkarski s± bardzo cienkie przypony wolframowe ale duży kleń raczej się na to nie nabierze, można też zastosować sam± agrafkę z krętlikiem ale to nic tu nie pomoże. Macie jaki¶ pomysł co można w takiej sytuacji zrobić ? (2009/02/27 12:32)

Przemek238


Ja kleni i jazi na spinning nie łowię ale np przy połowie okoni na spinning stosuję PRZYPONY FLUOKARBONOWE. s± drogie 2zł jeden ale warto. spróbuj (2009/02/27 15:05)

loli_83


A mógłby¶ podać mi nazwę jakiego¶ sklepu internetowego gdzie s± dostępne takie przypony? Osobi¶cie kupuję w fishing-mart ale tam nie spotkałem się z takimi przyponami. (2009/02/27 15:12)

Przemek238


Nie kupuję w internecie ale w dobrym sklepie wędkarskim powinny być (2009/02/27 15:17)

loli_83


Już znalazłem. Z tego co widzę mog± okazać się skuteczne przy łowieniu kleni, na pewno w tym sezonie spróbuje na nie połowić. Dzięki za info. (2009/02/27 15:42)