Spinningowanie w lipcu Wasze rady.

/ 7 odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, jak skutecznie spinningować w lato? wszystko zarośniete gdzie nie rzuce to zaczep, jedynym wyjściem jest wypożyczenie lódki ale to nie takie łatwe jak sie nie ma 18 lat.. łowie główni na błystki, obrotówki, ripperki itp na woblery niepróbowałem z powodu na ich cene.. może ktoś może coś doradzić na jakie przynęty łapać żeby nie szorowały po dnie (wiem moża szybciej ciągnąć i bat do góry ale drapieżnik jest teraz najedzony i niebędzie ugadniał sie za żywcem.. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to bardzo proszę

Pozdrawiam Mateusz

markus76


Siema.
No niestety zielsko jest wkurzające,może spróbuj lżejsze przynęty stosować nie wiem jak u Ciebie wyglądają te łowiska,bo u mnie jeszcze ujdzie a z żywcem to raczej jesienią,ostatnio byłem z kumplem na rybkach on z żywcem ja ze spinningiem on żadnego brania ja cztery szczupaczki niestety takie do 45cm ale zawsze to jakaś frajda (2011/07/13 21:18)

sanczez14


Kolego ja łapie cały czas na spining używam twisterów ale z główkami max 2g i prowadzę wysoko a błystki 2 też wysoko prowadzone zebaty jak bedzie gryzł to nie ma znaczenia pora a najczesciej siedzi w zielsku (2011/07/13 21:31)

Piotros


ja na zielsku tylko gumami rzucam na leciutkich główkach .. woblery i błystki odpadają ponieważ maja kotwice.. a do tego zielsko bardziej ciągnie :) (2011/07/13 21:32)

u?ytkownik57194


hej,
od czerwca wyholowałem ju 4 szczupaki, piąty się zerwał.
spośród nich jeden wymiarowy co prawda, ale ogólnie frajda niezła.
używam obecnie tylko gumek z główkami ok. 10g, bardzo jaskrawe kolory.
i naprawdę jest to skuteczne. (2011/07/13 22:34)

irex


Nie masz kolego racji z tym szybkim prowadzeniem przynęty.Często troluję płynąc na silniku spalinowym dość szybko i w niczym nie przeszkadza to szczupakowi. Warto spróbować łowienia na popera,bywa bardzo łowny. (2011/07/13 23:39)

szogun1


Albo zainwestuj w blystki z antyzaczepem.Jest nie duza roznica miedzy normalnymi.A w zacieciu nie sprawia zadnego klopotu.Lub jak przedmowcy wyzej gumki na lekkich glowkach (2011/07/14 09:22)

gaudi xxxx


kup kilka jerków,najlepiej Salmowskie slidery (2011/07/14 09:36)