Spinningowa torba wędkarska

/ 3 odpowiedzi
Pyrsk ludkowie,

typ1.: http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/torby-spinningowe-team-dragon-a50-p983-k11103.html
typ2.: http://www.firmadragon.pl/oferta/pokrowce-i-torby/seria-superlite/torba-spinningowa

Założenia całego przedsięwzięcia:

Sprawucha nietypowa jest... Choć raczej jeśli chodzi o wędkarstwo to może i dość typowa... Różnych wędkarskich przydasi przybywa. W tym sezonie wypełniłem kolejne pudełko z przynętami i parę woblerków błystek musi leżeć luzem. Po pierwsze primo, zatem sprawa jest ściśle organizacyjna. Niom i małżowinka moja kochana marudzi mi nieustannie, że tam żyłka tu woblerek i ciągle mi wszystko przekłada (nie wiem taka chyba samicza natura ;), a potem 5 minut do wyjazdu na ryby a ja szukam żyłki bo oczywiście te nie mogły pod żadnym pozorem zostać tam gdzie je zostawiłem czyli w świętym pudełku z żyłkami, plecionkami i haczykami ;) Torba zatem ma pomieścić jak najwięcej i skupić w jednym miejscu. Chyba jeszcze moją suczkę (owczarek niemicki) na warcie ustawię ;)
Ponadto dodatkowe  pudełko kosztuje minimum pięć jewro a z każdą z niżej wylistoanych toreb idą takie pudełka 4 czyli w sumie jewro 20 ;)
Zdaję sobie sprawę z tego, że taka torba waży swoje, a wypełniona przydasiami nie będzie ważyć mniej. Spytacie po co komora izotermiczna? A myślałem o kanapuniach i puszce chłodziwa tudzież ugaszacza pragnienia. Na jesienno zimowe wypady mam fajoski 2.5L termos z 2 kubkami ;)
Nie chodzi o to bowiem aby z tą torbą biegać wokół jeziora (choć i po 40km z 15kg na plecach robię w terenie) - od tego mam plecaczek. Oczywiście idąc na naszą z synem ulubioną miejscóweczkę torbę(y) wzieło by się z samochodu i zrzuciło na brzegu (czyt. np. spławik) lub zapakowało do łodzi. Zapasowa żyłka, szpula do kołowrotka, aparat, nóż, latarka na czerep + latarenka stacyonarna (na nocne wypady) też powinny się zmieścić.

Reasumując - główne cele:
1. Organizacja
2. Szczęśliwa małżowinka
3. Przyspieszone pakowanie do samochodu
4. Było by super gdyby nie przemoczył jej irlandzki deszcz (tutaj leje srednio 2 razy w tygodniu - pierwszy raz przez 4 dni a drugia raz tylko przez 3)

Ot tyle...

Pozdrawiam serdecznie
   Tomasz
metelik


Przepraszam ale nie udalo mi się umieścić posta we włąściwym miejscu, trudno się przyzwyczaić no nowej strony, a w tym miejscu 'http://forum.wedkuje.pl/p/pokrowce/880' nie dało rady dodać tematu :( (2015/07/09 00:09)

ryukon1975


Jeśli chodzi o torbę z pierwszego linku TEAM DRGON to mam kilka rzeczy z tej serii i nie narzekam. Wygodne, solidnie zrobione i mocno odporne na deszcz. (2015/07/10 15:18)

metelik


Niom i o to wlasnie Panie KRzysztofie chodzilo ;) Wodoodporne, soldine i tela. Rozpisalem sie bo czasem na forum tym tak trzeba :) Niedlugo bede zamawial wiec tym bardziej dziekuje za podpowiedz.

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz (2015/07/18 22:15)