Zaloguj się do konta

Spinningiem z gruntu

utworzono: 2013/07/08 14:29
Adddam

widzieliscie zeby ktos lowil z gruntu na spining?

[2013-07-08 14:29]

co to znaczy?
[2013-07-08 15:16]

Aadek

'' z gruntu na spinning '' ? chodzi Ci o łowienie wędką spinningową z zestawem na grunt tak ?
[2013-07-08 15:38]

kuba12345335

chodzi ci zeby zarzucqal zetsaw gruntowy z woblerem czy blszko itp czy łowił wędka spinningowana grunt czy odrotnie bo nie da sie lowic z gruntu na spinning . moze chodzi ci ote z  cieżarkiem czy koszczykiem i blaszko zeby dlaej leciałsa i ciagnie potem po dnie ;x nie weim ;x

[2013-07-08 19:10]

chodzi ci zeby zarzucqal zetsaw gruntowy z woblerem czy blszko itp czy łowił wędka spinningowana grunt czy odrotnie bo nie da sie lowic z gruntu na spinning . moze chodzi ci ote z  cieżarkiem czy koszczykiem i blaszko zeby dlaej leciałsa i ciagnie potem po dnie ;x nie weim ;x


kurde kuba jak ty piszesz człowieku? zrozumieć cie ciężko.



Adam.jeśli chodzi o łowienie za pomocą wędziska spinningowego metodą gruntową to czasami sie widuje....nie jest to zbyt "szczęśliwe" rozwiązanie bo spinningi są zbyt krótkie i nie wygodnie sie nimi rzuca ciężkim zestawem oraz holuje .poza tym są lekkie i ryba łatwo może porwać wędzisko co mojemu koledze się przydarzyło,stracił wędkę.

natomiast o łowieniu "stacjonarnym" metodą spinningową czytałem.Łowić tak można tylko w rzekach o szybszym nurcie,nie widziałem jednak by ktoś tak wędkował a tym bardziej złowił rybę. [2013-07-08 20:31]

nata

Ja w dawnych czasach tak łowiłem, miałem spina jeszcze z włókna szklanego.

Solidny ciężki spin, na wiśle robił za gruntówkę a waliło się z niego ołowiami po 100gram.

Muszę przyznać że to była moja ulubiona wędeczka, jako gruntówka była dla mnie idealna.

Dzisiejsze spiny to już inna bajka, grafitu na takie ekstremalne sporty by nie zabrał.

[2013-07-08 23:23]

Adddam

tak panowie chodzilo mi o lowienie z gruntu na sprezyne lowilem  troche puki nie sprawilem sobie kijka na grunt, tak jak pisaliscie ciezko o daleki rzut max 70 m ale pare ladnych sztuk zlowilem i nie bylo tak zle. a pytalem was bo widzialem kiedys jak ktos lowil, lowie na grunt od nie dawna ucze sie tej sztuki i zaczyna mi sie podobac bo coraz wieksze sztuki ciagam wczoraj 3,23 linek na federka:)
[2013-07-22 13:23]