Spinning sandaczowo-szczupakowy

/ 6 odpowiedzi

witam moze temat wyda sie juz oklepany ale potrzebowal bym porady w doborze kija zaznacze ze ma to byc kij sandaczowo-szczupakowy i moge przeznaczyc na niego ok 1100zl myslalem nad st.croix a moze dac sobie zrobic pod zamowienie nie moge sie zdecydowac ?

Marabut

Cześć.

Wreszcie na tym portalu mogę pogadać na temat wędki wysokiej klasy. Jak wiesz wędek uniwersalnych nie ma. Więc napisz proszę nad którym modelem st croix się zastanawiasz.

Pozdro Piotrek

(2010/01/05 20:29)

karoltsu1

Podaj więcej danych odnośnie wymarzonej St.Crox-czy będzie do blach,woblerów,jerkow-gdyż wiąże się to z gramatura.Do spinu z brzegu,z lodzi-jego długość.Rodzaj uchwytu-pod multiplikator,czy spinowy?Jakiej konkretnie akcji,ugięcia-pod żyłkę,plecionkę? (2010/01/05 22:36)

grzegorz5553

z modelem jest maly problem bo jest tego tyle ze az glowa boli a ja jestem w tym zielony a chce sie przesiasc na cos konkretnego poslugiwalem sie dotuchczas sandaczowa wklejanka dragona 7-28g i bylem zadowolony ale poznalem niedawno wedkarza ktory lowil st.croix avid powiem tyle ze nie ma co porownywac wedka mazenie

(2010/01/06 16:09)

grzegorz5553

lowie prawie zawsze z brzego i na gumy potrzebny jest mi kij dalekiego zasiegu :) poniewaz wiekszosc bran jest w duzej odleglosci od brzegu a tam gdzie wedkuje jest zakaz plywania  kij zatem musi byc bardzo mocny poniewaz uparlem sie na lowienie sandaczy ale trafia sie tez ladny okon dlatego powinien byc i czuly (2010/01/06 16:26)

Marabut

Nie tak dawno stałem przed identycznym dylematem co kolega. Zastanawiałem się czy nabyć właśnie seryjnego Avida  AVS96MHF2. Czy za podobną cenę montować coś na zamówienie. Po dosyć długim namyśle i sprawdzeniu kilkunastu opcji zdecydowałem się zmontować wędkę na zamówienie wybór padł na Blue Rapid Composite Developments na blanku BLRBR2118M. Wspomniany Avid w niczym nie ustępuje Blue Rapidowi na którego się zdecydowałem jednak wolałem mieć wędkę indywidualną zmontowaną pod rękę a nie seryjną. Oczywiście rozważałem też możliwość zmontowania Avida koszt jest niewiele wyższy niż wędki seryjnej. Nie umiem racjonalnie powiedzieć dlaczego zdecydowałem się na Blue Rapid a nie na Avida cóż obie wędki są świetne i mają identyczne parametry.   

(2010/01/06 19:16)

grzegorz5553

dzieki za podpowiedz pozostalo mi juz tylko zamawiac :) zycze wielu lukcesow w nowym roku (2010/01/06 19:57)