Zaloguj się do konta

Spinning Dragon

utworzono: 2011/02/08 21:40
prezes8

Jak myślicie kupić spinning z nowej serii Dragon Express, czy sprawdzony z serii Millenium ???
[2011-02-08 21:40]

piszę o tym co ja myślę o wędkach firmy Dragon, firma dobrze wywiązała się w produkcji wedek spiningowych, czy tych tańszych czy droższych, kazdy znajdzie coś dla siebie, a ceny sa w miarę rozsądne, jednak zawsze mówię, każdy sam musi dobrać sobie odpowiedni kij , który pasuje mu do ręki ............. [2011-02-08 21:48]

Na koniec tego sezonu kupiłem swój pierwszy spinn z prawdziwego zdarzenia. Jest to właśnie dragon ale Destiny. Akcja x-fast powoduje że kijek nadaje się tylko do człowieka który zdaje sobie sprawę z tym jak się z czymś takim obchodzić. Przy wyrzucie 5-25 poprowadzenie 30g główki nie jest jakimś wielkim problemem, ale to raczej max możliwośći. Jeśli chodzi o samo zachowanie się kija pod rybą, niestety tutaj nie mogę dużo powiedzieć. Kilka szczupaków które po dobrym rozciągnięciu może otarły by się o wymiar, owszem złapałem, ale to jescze nie to. Te rybki mógłbym śmiało nawinąć na kołowrotek. Miałem na tej wędce sczupaka koło 55-60 cm, przy odjeździe kij pięknie przeszedł w parabole, amortyzując ucieczkę prawie całą swą długością. 
To odnośnie konkretnego modelu. Co do samej marki, miałem z nią styczność kilka razy.Nie jest to tania marka, za te pieniążki kupisz kij z innym logiem jakies 10-15% taniej. Wykoanianie dragona jest na najwyższym poziomie. Nie ma mowy o jakiejś niedoróbce.Polecam! [2011-02-08 22:19]

miszczunio

Ja mam millenium hd pike 2,70 10-35 i z czystym sumieniem moge polecic. Fajnie wykonany i wykonczony, dosc szybka raczej szcytowa akcja ale na rybie fajnie pracuje. Mozna spokojnie rzucac przynetami 40gram bo ma spory zapas mocy.
[2011-02-08 22:22]

prezes8

ja myśle nad kupnem z tych serii wklejanki albo express c.w. 3-15 lub millenium perch 4-18
[2011-02-08 22:53]

miszczunio

Sorki prezesie nie doczytalem, ze chodzi o okoniowke.
[2011-02-09 00:49]

gaudi xxxx

Witam-kup Dragon millenium percha,ogólnie ta seria spiningów jest w porządku.pozdrawiam-grzesiek
[2011-02-10 10:42]