Spinning w październiku

/ 6 odpowiedzi
Witam. Mam ukończone 14lat i uprawnienia do amatorskiego połowu ryb wędką. W ostatnią sobotę wybrałem sie nad wodę ze spinningiem. Na miejscu pewien \"miły\" pan powiedział, że zabierze mi wędkę jeśli nie przestanę \"rzucać tymi blachami i gumami\" bo rzekomo w tym okresie nie wolno spinningować osobom niepełnoletnim. Przeczytałem RAPR po raz enty i nie znalazłem info na twn temat. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Verbal


Nie ma takiego przepisu. (2015/10/12 10:03)

ponczu2


Kolega powyżej ma rację :), śmiało bierz wędę i ruszaj nad wodę:) Gdyby jednak ten typ znowu się przyczepiał zlewaj to, a gdyby chciał Ci wyrwać wędę dzwoń na policję, prosta sprawa.


Pozdrawiam...:) (2015/10/12 10:59)

miecz-gaz


Śmiało masz prawo wedkować i nic się nie bój. (2015/10/12 11:57)

darutab


Na wielu wodach zaliczanych do wód górskich nie można teraz spinningować z uwagi na okres ochronny pstrąga. Więc może miał rację. Sprawdź na stonie swojego okręgu czy tam gdzie byłeś to nie woda górska. Jeżeli to była woda nizinna to można teraz spinningować (2015/10/12 16:07)

dawidienko2


Spokojnie mozesz wedkowac.powodzenia (2015/10/17 07:15)

Sith


Na wielu wodach zaliczanych do wód górskich nie można teraz spinningować z uwagi na okres ochronny pstrąga. Więc może miał rację. Sprawdź na stonie swojego okręgu czy tam gdzie byłeś to nie woda górska. Jeżeli to była woda nizinna to można teraz spinningować

... i to jest prawidłowa odpowiedź na postawiony problem.
(2015/10/29 09:46)