Spinning w Francji

/ 4 odpowiedzi
Cześć
łowie w Francji dużo i jeszcze nie złowiłem tu żadnej ryby nawet najmniejszej !!!
ryby tutaj duzo jest ale ja złapać nie mogę macie jakieś porady na co łowić w francji bo juz się powoli poddaje :( i znacie jakieś fajne łowiska mieszkam koło samur i tours jeszcze jutro jade na zeke koło loire moze cos zlowie trzymajcie kciuki :) bede spinningowac na raka kupiłem go w Francji wszystkie inne przynęty mam z polski :)
lasvegas

Może dlatego, że zamiast łowić we Francji łowisz "w Francji" ;) (2014/08/20 17:21)

kubsonkd

pomyłka wczoraj pojechałem i się zdarzyło ogromny garbus na gumę relaxa i szczupak 1kg :D mój pierwszy szczupak w życiu :D (2014/08/21 11:11)

u?ytkownik16322

Lata temu za tkzw. komuny już śp. kolega Janek przywiózł od córki z Paryża cały zestaw wędkarski. Pojechaliśmy nad Narew do miejscowości Okunin wypróbować te francuskie cudo.
Nam na gorzowską żyłkę , relaksy i preksele o ruskich batach nie wspomnę nawet przyzwoite Leszcze brały a Jasiu d....a.Strasznie był oburzony że na TAKI !!! sprzęt nie chcą brać. No cóż może nasze ryby nie znały francuskiego . To może i u Ciebie być odwrotnie.  A zagadaj ty z nimi po francusku może france wezmą.
Rozbawiony
Julek (2014/08/21 13:47)

kubsonkd

hah i co zaczęły brać ? :D (2014/08/21 22:29)