Spinning w okolicach Londynu

/ 7 odpowiedzi

Witam,


Chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna pospiningowac w Londynie lub okolicach?

Interesuja mnie lowiska platne oraz nalezace do Environment Agency na ktorych mozna spinningowac (wiem ze nie na wszystkich lowiskach nalezacych do EA mozna spinningowac). Nie nastawiam sie na jakis konkretny gatunek ryby (moze to byc szczupak, okon, pstrag, klen itp), czy lowiska (moga byc rzeki, jeziora lub kanaly).


Jakby ktos mial jakies informacje na temat spinningowych lowisk w okolicach Londynu i chcialby sie podzielic informacja, z gory dzieki :)

pawel828


I jak tam z tym spiningiem znalzłeś coś godnego uwagi też mieszkam w Londynie mozemy sie razem gdzies wybrac

pozdro

pawel@manicomio.co.uk

(2012/10/29 09:50)

roger0


W SAMYM LONDYNIE DOBRYM LOWISKIEM JEST KANAL GRAND UNION. ALE NIE WSZYSTKIE ODCINKI, KEDY NIESZKALEM W LONDKU DOBRE EFEKTY MNIALE NA ODCINKU ENFIELD-TOTTENHAM W TYCH OKOLICACH TEZ JEST DUZO JEZIOR I STAWOW PLATNYCH. DUZO LOWISK ZNAIDZIESZ W OKOLICACH PODLADYNISICH JAK SLOUGH CZY READING. JA ZAPRASZAM BUCKINGAMSHIRE (MK) NA KLENI,SZCZUPAKI OKONIE ORAZ BIALOM RYBE. PS. CHETNYCH NA WYPRAWE PISCIE (2012/12/09 08:26)

grisza-78


Muszę odświeżyć wątek. Może jest na forum ktoś z Londynu? Akurat mam tu robotę do Świąt i chętnie w weekendy bym pospinningował gdzieś w okolicy. Pozdro. (2013/10/27 21:41)

DelTor0


hehehe Grisha, to daj znac :D (2013/10/28 01:05)

grisza-78


No już gadałem z kolegami, proponują Tamizę, jakieś kanały w okolicach Londynu itd. Jak znajdę czas, to gdzies wyskoczę, jednak wolałbym jezioro. Tu podobno nie tak trudno o metrówkę. Sam jestem ciekaw ;) (2013/10/28 07:57)

grisza-78


A tak w ogóle, to najpierw muszę położyć kilkaset metrów kostki wokół domu, potem naprawić podłogi, zmontować kuchnię a wtedy jeśli się uda - na ryby ! ;) (2013/10/28 07:59)