Spinning RUMPOL MARSHAL

/ 9 odpowiedzi
blazej122


Ojoj przyłączam się do pytania. Dziś też oglądałem tą wędkę i mnie zainteresowała. Ale mam jeszcze jedno nurtujące pytanie w sprawie tej wędki: czy da rade też małym boleniom czy szczupakom. (2011/03/16 21:09)

kanikadze


Co do tego kija, pierwsza kwestia odnosi się do tego skąd będziesz łowić czy z łódki czy z brzegu. Jeśli z brzegu to moim zdaniem lepszy był by kijek o długości 270. A co do pytania kolegi niżej to odpowiem zdecydowanie NIE.Ta wędka to wklejanka kiepskiej jakości i na bolka i szczupaka się nie nadaje. Sam fakt że uganiając się za bolkiem używa się przynęt po 7-15gram tak aby można było oddawać dalekie żuty i ten kij po prostu może strzelić przy samym rzucaniu a co tu mówić jak przywali ryba.z szczupakiem podobnie. (2011/03/16 21:25)

Waldi Fish


WITAM!!!

Mam pytanie dotyczące firmy RUMPOL MARSHAL czy zna ktoś tę firme i czy sprzet tej firmy dla początkującego wędkarza będzie dobry?? Chodzi mi dokładnie o ten spinning http://allegro.pl/spinning-weglowy-marshal-2-4m-2-12-g-110227-i1497769789.html wydaje mi się być ok... :)

z góry wielkie dzięki.... :)


Co do firmy RUMPOL to znam, bo kupowałem w niej sporo rzeczy i byłem zadowolony z zakupu. Co do kija spinningowego, to w opisie pisze, że jest on na okonie i ma mały ciężar wyrzutowy, bo tylko 2-12 g. Tym kijem można łowić okonie, klenie, jazie lekkimi przynętami. Tak więc na szczupaki się nie nadaje, chociaż przy odpowiednim holu można również niedużego szczupaka wyciągnąć, ale nie jest to sprzęt przewidziany do połowu szczupaków. (2011/03/17 00:03)

hubi79


Witam
Kija nie miałem w ręce także trudno coś powiedzieć, kupowałem kilka razy rożne rzeczy z tej firmy i ogólnie powiem, że jest to chińszczyzna w złym znaczeniu tego słowa, także odradzam.
Jeżeli chcesz kupić wklejane w dobrej cenie to polecam Mikado Feeling, bardzo delikatny kij z dużym zapasem (wyjąłem na niego 4-ro kilowego szczupłego z Warty przy wysokim poziomie wody). Kij kosztuje trochę ponad 100 zł. (2011/03/17 14:16)

Artus


W  ofercie są również kije Marshall z cw 10-30. (2011/04/01 21:16)

Artus


Co do tego kija, pierwsza kwestia odnosi się do tego skąd będziesz łowić czy z łódki czy z brzegu. Jeśli z brzegu to moim zdaniem lepszy był by kijek o długości 270. A co do pytania kolegi niżej to odpowiem zdecydowanie NIE.Ta wędka to wklejanka kiepskiej jakości i na bolka i szczupaka się nie nadaje. Sam fakt że uganiając się za bolkiem używa się przynęt po 7-15gram tak aby można było oddawać dalekie żuty i ten kij po prostu może strzelić przy samym rzucaniu a co tu mówić jak przywali ryba.z szczupakiem podobnie.



Po czym wnosisz, że to jest wklejanka? (2011/04/01 21:20)

wpprezes


świetna wędka!! za niesamowicie niską kase. kupiłem kijaszek 3,0m 2-12 gram i jestem mega zadowolony. Wędki bede używał na klenio-jazie łowiąc na smużaki oraz małe wobki i paproszki. akcja taką jaka potrzeba czyli moderate - fast nie miękka "kluska" i nie szybka wklejanka taki kijek uniwersalny, na rybki do 3 kg.
Na szczupaka jest Marshal 10-30g. i na duże rybska typu sum 60-80g. Długosci są od 2,1 do 3,0 tak że jest z czego wybierać. strona: rumpol.pl Jak za taka cene to jestem bardzo ale to bardzo zadowolony gdzyż razem z przesyłka wyszło mnie 89 zł. kumpel kupił według mnie gorasza wedkę  za 5 stówek. Nie zawsze cena czyni dobry zakup tylko wiedza czego sie oczekuje od wędki i jaka akcja oraz gramtura ma się charakteryzować. nie wiem jak reszta sprzetów rumpola chociaż pewnie jest dobrej klasy patrzac na zdjęcia. tutaj cena była tak niska że zaryzykowałem i zostałem miło zaskoczony.
Wodom cześć!  (2013/03/08 03:00)

Artus


świetna wędka!! za niesamowicie niską kase. kupiłem kijaszek 3,0m 2-12 gram i jestem mega zadowolony. Wędki bede używał na klenio-jazie łowiąc na smużaki oraz małe wobki i paproszki. akcja taką jaka potrzeba czyli moderate - fast nie miękka "kluska" i nie szybka wklejanka taki kijek uniwersalny, na rybki do 3 kg.
Na szczupaka jest Marshal 10-30g. i na duże rybska typu sum 60-80g. Długosci są od 2,1 do 3,0 tak że jest z czego wybierać. strona: rumpol.pl Jak za taka cene to jestem bardzo ale to bardzo zadowolony gdzyż razem z przesyłka wyszło mnie 89 zł. kumpel kupił według mnie gorasza wedkę  za 5 stówek. Nie zawsze cena czyni dobry zakup tylko wiedza czego sie oczekuje od wędki i jaka akcja oraz gramtura ma się charakteryzować. nie wiem jak reszta sprzetów rumpola chociaż pewnie jest dobrej klasy patrzac na zdjęcia. tutaj cena była tak niska że zaryzykowałem i zostałem miło zaskoczony.
Wodom cześć! 

Pozdrawiam:) Detal akurat nie ze strony Rumpola ale nie będę reklamował. Pana pamiętam:) (2013/05/10 21:58)

Boolek


Przestańcie jak sama nazwa mówi nie bierzcie tego, ja kiedyś kupiłem siatkę na ryby  na biegu bo moja się uszkodziła od razu wyrzuciłem, nie powiem dlaczego bo szkoda mi klawiszy : ) (2013/05/10 22:19)