Zaloguj się do konta

Spinning pod sandacza

utworzono: 2015/11/20 14:19
sebastian-kaczo

Witam. Zastanawiam się nad kupnem nowego spinningu na następny sezon.Interesuje mnie nowy robinson diaflex zander spin 10-35, bądź coś z st. croix - w przedziale do 700 zł.Wędka głównie bd służyć pod opad od 7 gr -25 gr główki. Szukam ryb najwięcej w Odrze na głębokościach do 7 m.Moze ktoś wypowie sie na temat diaflexa ( wiem, ze od niedawna jest na rynku, ale może jednak ktoś nim operował).ps. inne firmy nie biorę pod uwagę.Z góry dzięki za odp. pozdrawiam  [2015-11-20 14:19]

Majster 81

Witaj , od pewnego czasu posiadam St. Croix Legend Tournament Bass TBS68MXF , do 700 musisz dorzucić około 400 , nie będę tu się rozpisywał na temat tego kijaszka. Rewelacja , finezja ... nie ma określenia bierz w ciemno . Pozdrawiam

[2015-11-20 17:28]

Wedkarstwo z Pasja

Tego diaflexa 2.70m i CW 10-45 gram jesteśmy w stanie zaproponować za 550 zł nie potrzeba aż 700 zł.
Pozdrawiam [2015-11-20 20:34]

sebastian-kaczo

Interesuje mnie długości 2.40 dzięki wielkie za propozycje, lecz istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w tej samej cenie go uzyskam u znajomego właściciela sklepu wędkarskiego tylko na początku 2016. Machałem jak na razie tylko wklejkami bo tylko one są u niego na stanie i powiem tak: robią wrażenie, lecz na sucho...ciekawi mnie, czy ktoś nim operował już nad wodą. Majster 81 cóż legend turnament to piękny kij, ale ponad 1000 to już jak dla mnie za wiele, wiec bazuje miedzy diaflexem, st.croix mojo bass, rage, triumphem.


[2015-11-20 20:53]

wirefree

Na Odre 2.40 to dla dzieciaka jest dobre. A na sandacza tylko cos pelnego wklejki sa za miekkie . Wklejka jest dobra na okonia sandacz spada z wklejki albo ja nie umiem lowic ich wklejkami.



[2015-11-20 21:01]

sebastian-kaczo

Dzieciaka??to do mnie?? no ładnie....
Pominę te hasło i zgodzę się tobą- miałem dragona express i  każdy ponad wymiarowy mi spadał- wydaje mi się, że coś w tym jest.
Od dwóch sezonów walczę inazumą i nic takiego nie miało miejsca.
Co do długości 2.40 -to przez łowienie z łódki i brzegu.  [2015-11-20 21:15]

Wedkarstwo z Pasja

Serdecznie polecam na sandacze

Wedka-Diaflex-Zander-Spin


[2015-11-20 21:16]

sebastian-kaczo

Jak już będę miał możliwość go potrzymać w ręce to jest duża szansa, że wrócimy do tematu zakupu:-)
Czekam na opinie tej wędki i opis wagi samej wędki.




[2015-11-20 21:35]

Wedkarstwo z Pasja

Jak już będę miał możliwość go potrzymać w ręce to jest duża szansa, że wrócimy do tematu zakupu:-)
Czekam na opinie tej wędki i opis wagi samej wędki


To bardzo dobry pomysł, tak robi wielu wędkarzy. Oglądają sprzęt w sklepie stacjonarnym tak aby mogli wziąć do ręki, pogłaskać, podotykać i przekonać się, że to właśnie to czego szukają. Następnie zakupu dokonują przez internet bo np na takiej wędce można zaoszczędzić nawet około 150 zł
[2015-11-20 21:40]

sebastian-kaczo

Cóż jak jest taka możliwość to czemu człowiek nie ma z tego korzystać..( przecież wędki w ciemno nie kupie o takiej wartości ). 
Jeśli będę mógł ją już w sklepie nabyć za 500-550 to raczej, temat bd zamknięty. [2015-11-20 21:53]

Wedkarstwo z Pasja

Cóż jak jest taka możliwość to czemu człowiek nie ma z tego korzystać..( przecież wędki w ciemno nie kupie o takiej wartości ). 
Jeśli będę mógł ją już w sklepie nabyć za 500-550 to raczej, temat bd zamknięty.


W sklepie to 700 zł musisz naszykować minimum:) Na powierzchnię handlową jakoś trzeba zarobić:)
[2015-11-20 23:15]

JKarp

Wtrącę się i ja w tę uroczą dyskusję ;-)Po pierwsze - nie wiem skąd przekonanie, że w sklepie stacjonarnym ma być drożej ? Miałem sklep i wcale drożej nie było. A opowieści o powierzchni handlowej przy przepraszam Waszym zaopatrzeniu jest po prostu jakby nie na miejscu. 
@ wirefree - kij kijowi nie równy. Ja trochę bawiłem z sandaczami i mi ryby z wklejki nie spadały.Wiele jest prawdy w tym, że takie kije o jakich mówi Majster 81 są po prostu bardzo dobre no ale cena ...
Ja łowiłem wędką Kongera Champion Zander 255/28. Jest to wklejka. Tylko mój nie miał symbolu WRX - nie wiem co to znaczy ten symbol.
http://www.domwedkarza.pl/wedki/spiningowe/p,spining-konger-wrx-champion-zander-255-28,48515.html
Miękka, dobrze pokazująca brania wklejka pozwala dojrzeć każde pstryknięcie. Natomiast reszta wędki nie powiem, że jest jak kij od szczotki ale swoją moc ma - jak wiadomo sandacza trzeba naprawdę porządnie zaciąć a kluską tego nie zrobi. Pomija temat linki znaczy plecionki bo bez tego ani rusz.


JK




[2015-11-21 07:27]

mateuszwos

Janusz jeśli Ty sprzedawałeś w sklepie stacjonarnym w tej samej cenie co mają sklepy internetowe to nie dziwię się, że przygoda ze sprzedażą musiała się skończyć:)
[2015-11-21 12:25]

JKarp

Mateusz PW :-)Sklep miałem 12 lat więc jak widać nie zwinąłem się po roku bo za mały miałem zysk :-) Naprawdę błędne jest wmawianie, że sklepy internetowe mają tanio, taniej, więcej ;-) 
JK [2015-11-21 13:00]

mateuszwos

Mateusz PW :-)
Sklep miałem 12 lat więc jak widać nie zwinąłem się po roku bo za mały miałem zysk :-) Naprawdę błędne jest wmawianie, że sklepy internetowe mają tanio, taniej, więcej ;-) 
JK

Janusz PW :)
[2015-11-21 14:23]

pstrag222

Mateusz PW :-)
Sklep miałem 12 lat więc jak widać nie zwinąłem się po roku bo za mały miałem zysk :-) Naprawdę błędne jest wmawianie, że sklepy internetowe mają tanio, taniej, więcej ;-) 
JK

zgadza się , obecnie robię zakupy w jednym tylko sklepie i ceny są tak konkurencyjne , ze żaden internetowy sklep nie da lepszej ceny:)

Ludzie niestety nadal żyją w taki przekonaniu , ze przez internet wyjdzie taniej

[2015-11-21 14:49]

nicponios

Witam, No ja nie używam tak drogich kijaszkow, ale co do kija na sandacza to mam pytanie, czy kij shimano Catana w dl. 240 c.w. - 30g nadaje się pod sandacza? Chodzi mi o to czy bd czuł te sandaczowe pstrykniecia? [2015-11-21 17:55]

LuceKK

Kolego Mikado Inazuma flash zender

[2015-11-22 00:16]

JOPEK1971

Witam, No ja nie używam tak drogich kijaszkow, ale co do kija na sandacza to mam pytanie, czy kij shimano Catana w dl. 240 c.w. - 30g nadaje się pod sandacza? Chodzi mi o to czy bd czuł te sandaczowe pstrykniecia?







Będziesz czuł,ja głównie łowię na kij do 80g i też czuję ;)

[2015-11-22 00:30]

nicponios

Lekko zbaczajac z tematu, łowiąc z opady podczas wiatru, gdy przynęta opadła na dno i między szczytowka a tafla wody robi się pętla to znaczy że trzeba cięższa główkę założyć? Pozdrawiam [2015-11-23 11:06]

muchauf

Witam. Potrzebuję wędki spinningowej na sandacza będę łowił nad bugiem cena wędki do 500zł. [2018-03-31 23:51]

muchauf

Witam. Potrzebuje pomocy w doborze spinningu na sandacza będę łowił nad bugiem główkami około 15g +guma na wędkę mogę przeznaczyć 500zł [2018-04-02 10:54]

Sith

Mam pytanko, dla czego przy łączeniu wątków pominięto mój post? [2018-04-02 12:08]