Spinning od a do z dla początkujących

/ 8 odpowiedzi
witam
od początków mojego wędkowania operuję feederami, ostatnio zasmakowałem troszeczkę spinningu i muszę powiedzieć ze mi się ta metoda również podoba, więc szybko do sklepu skompletować sprzęt i jazda zrobić opłatę, na miejscu dowiaduję się, że opłaty można było wnosić do 19 października, teraz koła już są rozliczone i nigdzie nie opłacę spina, tylko sobie smaczku narobiłem i [ pi ] blada z tego wyszła.
I co teraz mam zrobić? Ma Ktoś jakiś pomysł?
użytkownik6876

U mnie nie trzeba wnosic dodatkowej opłaty za spiningowanie , podejrzewam że u Ciebie też , ale nie wiem czy dobrze Cię rozumiem . Jeżeli miałeś opłaconą kartę wędkarską to prawdopodobnie możesz łowic na nią i na feeder i na spining .Nawet jeśli byłaby jakaś dodatkowa opłata to tak jak w przypadku przyjezdnych , można ją wnieśc na poczcie wpłacając pieniążki na odpowiednie konto .Pozdro . (2009/11/07 21:34)

Zdzichu

Zależy, które składki masz opłacone - górskie, nizinne pełne czy nizinne niepełne. Zresztą sprawdź tu: http://www.pzw.wwi.pl/info.php?id=6

Pozdro ... (2009/11/07 22:10)

użytkownik6876

Oj przepraszam najmocniej u was ( w Płocku ) jest inaczej , dobrze ze Kolega Zdzichu się odezwał . (2009/11/07 22:17)

Grzegorz_Mik

W naszym Okręgu PZW Katowice w jednej opłacie 95zł można wędkować na wszystkich wodach Okręgu i wszystkimi metodami łącznie z wędkowaniem ze środków pływających .
Oglądając dane dotyczące składek w Okręgu Płocko-Włocławskim zauważyłem że macie różnego rodzaju sładki :
Składka nizinna podstawowa pełna – 260zł
Upoważnia do wędkowania dozwolonymi metodami na wodach nizinnych
Składka nizinna podstawowa niepełna – 160zł
Upoważnia do wędkowania na wodach nizinnych Okręgu z wyłączeniem wędkowania ze środków pływających i metodą spinningową oraz wędkowania na Skrwie Prawej odcinek w Parku Krajobrazowym
Składka okręgowa jednodniowa na wędkowanie dla członków PZW-15zł
Upoważnia do wędkowania dozwolonymi metodami na wodach ogólnodostępnych Okręgu

Przypuszczam że opłaciłeś składkę niepełną (160zł) i dlatego nie masz możliwości wędkowania metodą spinningową . Jeżeli odmawiają ci możliwości dopłaty możesz opłacić jednodniówkę w wysokości 15zł która umożliwia wędkowanie każdą metodą. Można ją zapłacić przekazem pocztowym na konto Okręgu PZW
BANK PEKAO S.A. we Włocławku 60 1240 3389 1111 0000 3010 5751

Pozdrawiam Grzegorz (2009/11/07 22:27)

Zdzichu

Jeśli zamierzasz jeszcze kilkakrotnie spinningować, uważam, że zamiast wykupywać jednodniówki za 15 zł lepiej opłacić 40 zł za spinning. (2009/11/07 22:45)

haron1101

czyli wpłacam na konto pzw 40 zł i moim dokumentem upoważniającym do spiningowania jest dowód wpłaty na konto bankowe? (2009/11/07 22:56)

Grzegorz_Mik

Jak dobrze zrozumiałem wypowiedź Kolegi HARON1101 nie ma już możliwości zapłacenia składki za spinning bo Koła przyjmowały je tylko do 19 października dlatego pozostaje mu jedynie opłata jednodniowa którą może zapłacić przekazem pocztowym .
Pozdrawiam Grzegorz (2009/11/07 23:02)

haron1101

i chyba tak jestem zmuszony zrobić- jednodniówka, ale i tak dobrze, że pozostała mi jeszcze ta możliwość, bo już myślałem, że spining przetestuję dopiero w przyszłym roku
dzięki Panowie za pomoc (2009/11/07 23:08)