Spinning na paprochy.

/ 33 odpowiedzi
u?ytkownik168824

Autor posta niech tak naprawde sam się dowie co chce łowić i na co chce łowić.Tych pytań są 1000-siące,wszędzie.Mimo wszystko dalej się poetarzają.Młodzi są jak to mój ś.p. dziadek mówił(napisze po polsku bo i tak dzieciarnia nie zrozumie)-''Smatrił w knigu i niczego nie figu'' (2014/03/14 15:10)

u?ytkownik74578

Witam wszystkich i przepraszam jeśli był założony już podobny temat.Poszukuje solidnego i wytrzymałego bata na tak zwane paprochy na małą rzeczkę.Co byście mi polecili?

Ręce mi opadły jak zobaczyłem ten temat i od razu tu zajrzałem, mam wrażenie że te konto to jakiś fejk.

Pozdrawiam Boczny Trok

hehehe dobre. Boczny, ktory w tamtym roku zakladal setki idiotycznych tematow, teraz za krytyke sie wzial?

(2014/03/14 15:14)

u?ytkownik168824

Witam wszystkich i przepraszam jeśli był założony już podobny temat.Poszukuje solidnego i wytrzymałego bata na tak zwane paprochy na małą rzeczkę.Co byście mi polecili?

Ręce mi opadły jak zobaczyłem ten temat i od razu tu zajrzałem, mam wrażenie że te konto to jakiś fejk.

Pozdrawiam Boczny Trok

hehehe dobre. Boczny, ktory w tamtym roku zakladal setki idiotycznych tematow, teraz za krytyke sie wzial?

Tak?A nawet nie wiedziałem.Teraz robi artykuły.i po moich komentarzach zmienia je.Dobrze kolego,że powiedziałeś

(2014/03/14 15:40)

jajos

Proponuje usunąć ten temat ponieważ nic się już tutaj nie dowiem. (2014/03/15 08:33)

u?ytkownik168824

Dowiesz się dlaczego nie?Jeżeli chcesz spinning na paprochy to poprostu radzę Ci kupić jakąś wklejankę o cw powiedzmy do 12 gram,taka powinna Ci w zupełności wystarczyć.Firm nie doradzam żadnych, ponieważ nie wiem jakie lubisz,to już według własnego uznania wybierz. (2014/03/15 09:01)

u?ytkownik168824

Aha doradziłem Tobie takie cw bo domniemam,że chodzi Ci o łowienie okoni w tej rzeczce.Jeżeli zaś masz nastawienie na inne ryby typu: Jaź,Kleń to wtedy proponowałbym coś innego jak wklejanka. (2014/03/15 09:04)

grisza-78

Od ponad 10 lat na paproszki używam jednego kija. Dragon Progress Superlite 2-10 gr, 240 cm. Akcja bardzo kluchowata, kij jest wklejanką. Idealnie pasuje do przynęt w wersji "mini". Do tego jego wielką zaletą jest właśnie pełna paraboliczna akcja, co w przypadku łowienia okoni jest bardzo przydatne. Kij podczas zacięcia nie rozrywa delikatnych pyszczków, zaliczyłem bardzo mało spięć ryb. Tego kija nie ma już dawno w produkcji, ale mogę ci polecić coś w stylu mojego kija, czyli cw do 10 gr i kluskowata akcja. Mi akurat nie leżą w ręku kije typu "fast" o szybkiej akcji. (2014/03/15 09:22)

krychu26

Wielcy znawcy... Otóż jest taka metoda, coś na zasadzie DS, tylko że z batem. I to jest już całkiem popularne w Japonii oraz USA. Ale oczywiście nasza konserwatywna brać wędkarska będzie tym zafascynowana, będą achy i ochy, ale wtedy, gdy zabierze się za to J. Biedrzycki czy inny ''ekspert''A co do tego, jaki bat, to raczej delikatny, żebyś widział, jak okoń bierze. (2014/03/16 14:28)