Spinning na jeziorko

/ 3 odpowiedzi
Witam wszystkich:-) mam pewien plan... moj Tato jest wielkim milosnikiem spinningu, niestety wiek i zdrowie spowodowaly ze od paru ladnych lat kije i przynety sie kurza w szafie:-( chcialbym zabrac Tate na jedenk dzien nad jakies fajne jezioro gdzie jest okon i szczupak , gdzie mozna wypozyczyc lodke, dokonac wszelkich oplat za wedkowanie na miejscu lub przez internet i tu mam duza prosbe do bardziej doswiadczonych wedkarzy... Czy moglibyscie polecic takie jezioro w odleglosci ok 150km od Wroclawia? niestety musi byc łodka do wypozyczenia bo Tato ma problem z chodzeniem i dlugim staniem:-( Przegladam internet i jest sporo miejsc w woj Lubuskim i Wielkopolskim ale moze ktos ma jakies ulubione miejsce i moglby polecic na taki jednodniowy urodzinowy prezent? Pozdrawiam serdecznoe i z gory dziekuje za pomoc:-)
użytkownik155838

Polecam jezioro Lubiąż woj. Lubuskie. Występują tam metrowe szczupaki i jak te mniejsze duże okonie nawet do 47cm i sandacze też są :) . Polecam ci obejrzenie Jak to jest złowione dziś o 18:00 na TVN Turbo a zobaczysz że warto. (2013/09/14 09:24)

Grzeechu1

Turawę masz blisko. ładny duży zbiornik, sporo drapieżnika , przede wszystkim ładny sandacz,okoń- oczywiście szczupak też jest.

Z łódką nie ma żadnego problemu, jest taka rybaczówka(niestety jeszcze nie byłem).
Nazywa się  u "Niedźwiedzia" masz wszystko na miejscu tj. nocleg jedzonko,łódkę i chyba nawet może go poprosić ,żeby zwami popłynął,pokazał miejscówki i itp.(oczywiście odpłatnie).
Ale myślę że Warto.
Wybieram się tam na jesień.
Pozdrawiam (2013/09/18 17:45)

Grzeechu1

Tu masz link:http://www.uniedzwiedzia.com.pl - zadzwoń podpytaj ile taka wycieczka kosztuje z przewodnikiem (2013/09/18 17:48)