Spinning na jeziorze Mositko

/ 3 odpowiedzi
Witam co sądzicie o tym zbiorniku czy siedzi tam okoń i inne ryby drapieżne.Czekam  na odpowiedzi.
trygław


Kolego siedzi na pewno.Może uda Ci się jeszcze trafić na ostatnie sztuki sandaczy.Jednak ostatnio w trzcinach leżało dużo martwych ryb,nawet węgorzy co może świadczyć o potraktowaniu wody fazą.Niestety jezioro jak "przeszło" pod RGZW Poznań to stało się po krótkim czasie "martwe".Przy pomostach często można natknąć się na "wyrzutki" ze sznurka od...snopowiązałki z hakiem węgorzowym,ale i nie tylko.Sandaczy szukaj z bagien w okolicy linii wysokiego napięcia (z dwóch stron jeziora) i na...szczupakowej miejscówce ;-). Dobrym miejscem jest też brzeg w okolicach plaży (która teraz zarosła).Co do samych okoni, jeśli chodzi o te bardzo ładne ,to złowiłem tam takich może z pięć,ale nigdy specjalnie się na nie nie nastawiałem.PozdrawiamTrygław (2012/06/27 09:25)

xkuba8111


To jednak jest tam drapieżnik byłem dzisiaj i miałem okonia asz 37cm! a reszta po 15 albo 25a z drugiej strony znalazłem 3 wyrzutki na wegorza:( 
pozdrawiam xkuba8111. (2012/06/28 12:52)

xkuba8111


Dzisiejszy połów udany sandacz 51cm i spioł sie okoń około 30cmale pozatym fajne łowisko spinningowe;)
pozdrawiamxkuba8111 (2012/07/09 09:45)