Zaloguj się do konta

Spinning na sandacza z opadu

utworzono: 2012/01/12 00:07
nata

Witam kolegówZastanawiałem się nad zakupem spiningu do połowu sandaczy z opadu. Moje wyprawy to głównie wisła ewentualnie trochę mniejsze rzeki, łowienie z brzegu.Zastanawiałem się nad tym kijkiemCORMORAN THUNDERSTICK 240/5-25gJeśli ktoś z kolegów zna ten kijek to proszę o opinie. [2012-01-12 00:07]

marek-debicki

Moim zdaniem jak na rzekę kij jest zbyt krótki, i chyba zbyt miękki jak na Wisłę. Chociaż też łapię szczupaki na wędziska znacznie delikatniejsze. Darku nie rozumiem jednak, co ma opad, jako sposób prowadzenia przynęty, do parametrów kija!  Może chodziło o coś innego? Kij (wędzisko) raczej powinno się dobierać do łowiska (rzeka, jezioro) oraz stosowanych przynęt, stosownie do  gatunku poławianej ryby. Techniki prowadzenia to już inna bajka. [2012-01-12 01:25]

szogun1

http://www.mikado.pl/Testy_wedka_Tachibana_Master_Zander.htmRzeczna wklejka luknij toPozdrawiam [2012-01-12 08:37]

wobek

Witam kijek powinien być dopasowany do warunków w jakich wędkujemy.Głębokość,siła nurtu,sposób prowadzenia przynęty.
[2012-01-29 11:07]

Erq

Witam !
Chcem sobie sprawic kijiek z serii Guide Select Dragona Model Bandit 2.30 cw  5-25g ten kijek ma sluzyc w moim arsenale typowo pod polow sandacza glówki 10-20g , mial ktos cos do czynienia z ta wedka , jest to 420zl wiec chcem sie upewnic czy bedzie on odpowiedni do tego zadania ? Z gory dziekuje za odpowiedzi :)
[2012-02-28 18:26]

bednar14

Zastanawiałem się nad zakupem spiningu do połowu sandaczy z opadu.

Na sandacza wklejanka najlepsza poszukaj sobie wklejanki. Na Wisłę wydaje mi się że cw to minimum 30 gramów.
[2012-02-28 18:40]

gruby1-g3

Witam kolegówZastanawiałem się nad zakupem spiningu do połowu sandaczy z opadu. Moje wyprawy to głównie wisła ewentualnie trochę mniejsze rzeki, łowienie z brzegu.Zastanawiałem się nad tym kijkiemCORMORAN THUNDERSTICK 240/5-25gJeśli ktoś z kolegów zna ten kijek to proszę o opinie.

Myślę że będzie za krótki i za miękki proponuję coś od 2,70-3,00m i 10-35,45g.Pozdrawiam [2012-02-28 18:42]

robban

Wejdz i popatrz tutaj,jest sporo opisow wedek do opadu na sandalka. A moze przydadza Ci sie jakies  uwagi.  http://forum.wedkuje.pl/post/wedki-dragona-wasze-opinie-o-nich/315741/0 [2012-02-28 18:43]

toten

Na Wisłę z brzegu:

Długość min. 2.7

Górne C.W moim zdaniem 30g to minimum , zależy od modelu.Znam kije do 25 g. którymi można śmiało machać 30 g główką + guma.

Wędka powinna być "czuła" o szybkiej akcji i sztywna.

Wklejka czy pełna?

Większość doświadczonych łowców zębaczy używa pełnych.

Jeśli zaczynasz przygodę z sandaczem polecam wklejkę.

[2012-02-28 19:06]

SNAJPEROO7

podpisuje się pod tym co napisał kolega toten choć kij długości 290 też byłby dobry
[2012-02-28 19:25]

ZanderHunter

Witam !
Chcem sobie sprawic kijiek z serii Guide Select Dragona Model Bandit 2.30 cw  5-25g ten kijek ma sluzyc w moim arsenale typowo pod polow sandacza glówki 10-20g , mial ktos cos do czynienia z ta wedka , jest to 420zl wiec chcem sie upewnic czy bedzie on odpowiedni do tego zadania ? Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnie serii Guide Select poczytaj tutaj kolego:

http://forum.wedkuje.pl/post/wedziska-na-metnookie-seria-guide-select-od-dragon/327997/0

P:)
[2012-02-28 19:51]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia