Spinning na Wiśle w Tczewie

/ 9 odpowiedzi
Witam.Zamierzam wybrać się po raz pierwszy na ryby nad Wisłe bieżącą w okolice Tczewa,metoda to spinning.Czy łowicie może na wiśle jeśli tak to jakie efekty, czy warto?
u?ytkownik32021


pamiętaj że teraz na spining to tylko chyba okonie możesz łowić bo reszta ma okres ochronny (2011/02/20 12:11)

Pawik


pamiętaj że teraz na spining to tylko chyba okonie możesz łowić bo reszta ma okres ochronny


a klenie i jazie ? one nie maja okresu ochronnego . (2011/02/20 12:43)

bartekkryza


Dokładnie są gatunki które można płowić,a propo okońa to może na boczny trok?nie wiem czy da się na Wiśle typową wklejanką <13g,czy bierze w miesiącach zimowych?na jeziorach nadal lód a ja już chciałbym ze spinningem pochodzić.Jest ktoś na forum kto łowi na Wiśle? (2011/02/20 13:28)

u?ytkownik10466


Lipny,kra szła całą rzeką,tamę podnieśli złamasy i wyszła z koryta,powyżej widzę że mój synek znowu dorwał się do kompa,mały haker-utrapienie..:)) (2011/02/20 18:23)

u?ytkownik37642


Lipny,kra szła całą rzeką,tamę podnieśli złamasy i wyszła z koryta,powyżej widzę że mój synek znowu dorwał się do kompa,mały haker-utrapienie..:))

Lepiej miec niż nie miec (2011/02/20 21:32)

bartekkryza


Dzięki za info,chciałem wybrać się w sobotę i niedzielę jeśli byłby kontakt z rybą ale nic straconego najprawdopodobniej już niedługo zima odpuści i będzie można lowić nie tylko na Wiśle ale i na jeziorkach :)A weekend spędze na pstrągach :)


Ps. luxis synek ma chyba zadatki na wędkarza skoro już go na portalach wędkarskich można spotkać :) Pozdrawiam.

(2011/02/23 10:11)