Spinning Konger - złamana szczytówka

/ 10 odpowiedzi
Mam wędkę Konger Vectron sppin 215 MH 10g-30g .
Mam taki problem że ta wędka mi się złamała ok 15 cm od szczytówki wędka jest dwu-sekcyjna i nie wiem co zrobić czy do reklamacji czy tez można dokupić drugą część wędki ??
Wędka dziwnym przypadkiem złamała się przy wyrzucie gumą ok 10 g... także nie wiem czy była jakaś felerna bo raczej moja wina to nie była..... Pomocy i Dzięki Wielkie !!
withanight88


a może żyłka owineła Cie sie wokół szczytówki?

Masz gwarancje - to z niej skorzystaj.

(2011/04/08 21:50)

sliwka15


Jeśli jest jeszcze na reklamacji to bez zastanowienia oddać do reklamacji ;) (2011/04/08 21:53)

piotrekelk


źle nazwałeś temat...:)

jeżeli jest na gwarancji to nie kombinuj tylko idź i oddaj do serwisu (2011/04/08 21:53)

u?ytkownik37642


a może żyłka owineła Cie sie wokół szczytówki?

Masz gwarancje - to z niej skorzystaj.


Jeżeli nawet mocna plecionka by się owinęła wokół szczytówki to i tak by nie poradziła takiemu spinowi 10-30gr.Musiała to byc ukryta wada fabryczna i tak jak radzą koledzy oddaj na gwarancję i powodzenia bo na pewno Ci się przyda.Za bardzo to oni chętni nie są do wymiany szczytówek a tutaj tylko taka możliwośc wchodzi w gre. (2011/04/09 07:02)

u?ytkownik57785


Bartek, a następnym razem jak będziesz pisał jakiś temat, to unikaj takich tytułów jak ten tutaj, unikaj wszelkich słów typu- POMOCY, RATUNKU, SZYBKO, HELPP, POMÓŻCIE, RATUJCIE itp itd.... Załóżę się, że gdybyś dał tutaj tytuł "Złamany spinning Konger", to dużo więcej fachowców od takich kłopotów, by Ci tu pomogło. A tekst typu "Wędka pomocy", to się nadaje na tytuł kreskówki. A póki co, to skorzystaj z rad jakich Ci tu koledzy udzielili, idź do sklepu i naprawiaj. (2011/04/09 08:27)

u?ytkownik44916


No to lipa. Kiedy Vectron przestał być w ich katalogu? 2008 czy 2009 rok?

Śmiem wątpić żeby jeszcze mieli do tego właśnie modelu części. Zadzwoń i zapytaj serwisanta czy coś się da z tym zrobić. I oby Ci się udało....

(2011/04/09 10:59)

bartek15


Dzięki Wielkie ! Dziś pojadę do sklepu gdzie kupiłem wędkę i złoże reklamacje..
Wędka jest kupiona 2 miesiące temu także łowiłem na nią może z 5 razy także jest "świeża"

Jeszcze raz Wielkie Dzięki Pozdrawiam .! (2011/04/09 11:58)

bartek15


Dzięki Wielkie ! Dziś pojadę do sklepu gdzie kupiłem wędkę i złoże reklamacje..
Wędka jest kupiona 2 miesiące temu także łowiłem na nią może z 5 razy. Nie spodziewałem się że tak szybko się zepsuje.. Bo jest to dość mocna wędka..

Jeszcze raz Wielkie Dzięki Pozdrawiam .!
(2011/04/09 12:00)

HeadAche


Dzięki Wielkie ! Dziś pojadę do sklepu gdzie kupiłem wędkę i złoże reklamacje..
Wędka jest kupiona 2 miesiące temu także łowiłem na nią może z 5 razy także jest "świeża"

Jeszcze raz Wielkie Dzięki Pozdrawiam .!


Kolego jak na gwarancji to oddaj na serwis. Kiedyś złamałem szczytówke przy bolonce kongera i wymienili bez problemów i dodatkowych kosztów.

(2011/04/09 15:50)

oldboy


Mam wędkę Konger Vectron sppin 215 MH 10g-30g .
Mam taki problem że ta wędka mi się złamała ok 15 cm od szczytówki wędka jest dwu-sekcyjna i nie wiem co zrobić czy do reklamacji czy tez można dokupić drugą część wędki ??
Mnie za to po niecałych 3 latach dość rzadkiego użytkowania ułamał się dolnik pod pierwszą przelotką. Jest to spin World Champion Tango 300 (dwuskładowy, 3 metry, cw 1-10 g). Jego cena oscylowała ok. 300 zł. Masa użytej przynęty była poniżej 1,5 GRAMA(!), a więc złamał się tylko od samego "machnięcia"(!!!)
Gdy dowiedziałem się o aktualnej cenie tego dolnika (180 zł), to po prostu zrezygnowałem z zakupu. Wędka na "złom", bo nie chcę ryzykować, by znów po niedługim czasie doczekać się takiej awarii.
Od tej chwili z zakupów tej "marki" rezygnuję na stałe. (2023/05/23 16:08)