Zaloguj się do konta

Spinning Jaxon2,70 3-14

utworzono: 2012/11/15 16:03
kolejorz16

witam niedawno stałem się posiadaczem wędki firmy jaxon o dl 2,70 i cw 3-14 (jest to wklejka)
ja jak narazie jestem zadowolony oprócz jednego malego problemiku gdy pierwszy raz łowilem znalazłem niezłe miejsce gdzie bylo sporo okoni w przedziale 24-35 cm po złowieniu 7 okonia zauwazyłem że przelotka szczytowa odkleiła się i przez to nie mogłem nic więcej złowić bo poprostu nie czułem brania (reszta kija sztywna) ale teraz jest przyklejona na super glue i zdaje egzamin

co sądzicie o tej wędce ?

pozdrawiam i życze połamania:-) [2012-11-15 16:03]

ryukon1975

Sądzę że skoro Ty jesteś z niej zadowolony to moje zdanie jest mało ważne.
Zresztą nawet jej nie miałem w rękach,że o łowieniu nią nie wspomnę.:)
[2012-11-15 16:48]

kolejorz16

zapomniałem dodać jest to wędka jaxon charisma
[2012-11-15 18:06]

szogun1

Siemanko
To było ją oddac na gwaranje bo jak cos sie w niej teraz popsuje to mogą ci gwarancji nie uznac jak sam zrobiłeś naprawę. Co do wedek jaxona akurat ja nie miałem z nimi przeboju ( odpukać w niemalowane)( mAle mó kumpel owszem i musiał oddawać na gwaracje dwie. Chodż napiszęże akurat srwis jaxona jest dość konkretny i naprawdę nie olewają zgłoszeń i rzadko się trafia że nie przyjmują zgłoszeń.Sam posiadam wklejke jaxon inspiral 3_15 i jestem z niej nie samowicie zadpwp;ny Polecam i pozdrawiam!. [2012-11-15 22:27]

kolejorz16

Siemanko
To było ją oddac na gwaranje bo jak cos sie w niej teraz popsuje to mogą ci gwarancji nie uznac jak sam zrobiłeś naprawę. Co do wedek jaxona akurat ja nie miałem z nimi przeboju ( odpukać w niemalowane)( mAle mó kumpel owszem i musiał oddawać na gwaracje dwie. Chodż napiszęże akurat srwis jaxona jest dość konkretny i naprawdę nie olewają zgłoszeń i rzadko się trafia że nie przyjmują zgłoszeń.Sam posiadam wklejke jaxon inspiral 3_15 i jestem z niej nie samowicie zadpwp;ny Polecam i pozdrawiam!.

według mnie to była taka naprawa co trwała kilka sekund a gdybym ja oddał na gwarancje bo bym musiał czekać z miesiąc
[2012-11-16 13:11]