Spinning Jaxon Black Arrow-opinie

/ 23 odpowiedzi
xtunner

Ta wędka   http://allegro.pl/spinning-2-40m-jaxon-black-arrow-wedka-5-25g-new-i4628426767.html
(2014/09/29 19:21)

dymon4102

Zajebista bedzie:) (2014/09/29 19:39)

karwos33

"Zajebista" to będzie, jak ją wyniesiesz ze sklepu. Po pierwszym dniu nad wodą stwierdzisz, że właściwościami dorównuje pierwszej lepszej gałęzi. Po miesiącu (lub nie daj boże wcześniej, jeśli połowisz nią w deszczu) odejdzie Ci cała okleina korkowa (to nie jest pełen korek, pod spodem jest masa korkowa) z rękojeści. 
Aha - ja to mówię z autopsji.
Pozdrawiam (2014/09/29 20:02)

SVT

"Zajebista" to będzie, jak ją wyniesiesz ze sklepu. Po pierwszym dniu nad wodą stwierdzisz, że właściwościami dorównuje pierwszej lepszej gałęzi. Po miesiącu (lub nie daj boże wcześniej, jeśli połowisz nią w deszczu) odejdzie Ci cała okleina korkowa (to nie jest pełen korek, pod spodem jest masa korkowa) z rękojeści. 
Pozdrawiam

Przestań pisać bzdury! Ja posiadam fedeera ze stajni Black Arrow. Przełowiłem już nim wiele nocek (zimnych, deszczowych, porannych mgieł). Jakoś nic się nie dzieje. Ta Twoja autopsja jest mało konserwatywna, kup coś z tego modelu, zacznij łowić, a później się wypowiadaj. Jak ktoś nie szanuje sprzętu, to tak się dzieje że mu odpada korek, czy łamie kija. Naprawdę nie masz zielonego pojęcia o tym nowym produkcie, a zastraszasz innych. (2014/09/29 20:23)

Zionbel

Pozdrawiam

Przestań pisać bzdury! Ja posiadam fedeera ze stajni Black Arrow. Przełowiłem już nim wiele nocek (zimnych, deszczowych, porannych mgieł). Jakoś nic się nie dzieje. Ta Twoja autopsja jest mało konserwatywna, kup coś z tego modelu, zacznij łowić, a później się wypowiadaj. Jak ktoś nie szanuje sprzętu, to tak się dzieje że mu odpada korek, czy łamie kija. Naprawdę nie masz zielonego pojęcia o tym nowym produkcie, a zastraszasz innych.

Drogi najmadrzejszy kolego SVT.Karwos napisał ze wie to z autopsji, co zazwyczaj oznacza ze ktoś czegoś takiego doświadczył.A ty piszesz mu żeby kupił cos z tego modelu. Stary ogarnij się bo nie myślisz jak piszesz...A co black arrow to mam ten spin i jest sztywny.Ale to kwestia gustu a o gustach się nie rozmawia :) (2014/09/29 20:34)

SVT

Pozdrawiam

Przestań pisać bzdury! Ja posiadam fedeera ze stajni Black Arrow. Przełowiłem już nim wiele nocek (zimnych, deszczowych, porannych mgieł). Jakoś nic się nie dzieje. Ta Twoja autopsja jest mało konserwatywna, kup coś z tego modelu, zacznij łowić, a później się wypowiadaj. Jak ktoś nie szanuje sprzętu, to tak się dzieje że mu odpada korek, czy łamie kija. Naprawdę nie masz zielonego pojęcia o tym nowym produkcie, a zastraszasz innych.

Drogi najmadrzejszy kolego SVT.Karwos napisał ze wie to z autopsji, co zazwyczaj oznacza ze ktoś czegoś takiego doświadczył.A ty piszesz mu żeby kupił cos z tego modelu. Stary ogarnij się bo nie myślisz jak piszesz...A co black arrow to mam ten spin i jest sztywny.Ale to kwestia gustu a o gustach się nie rozmawia :)
wyraz dwuznaczny, oznaczający „własne doświadczenie” lub sekcję zwłokWystarczy że czytam te wasze komentarze i tylko w nich widać ślepą krytykę.Udajecie takich co niby kupują drogi sprzęt, tylko nie wiecie, że wędki nie łowią ryb, liczy się taktyka i manewr danym sprzętem.
(2014/09/29 20:40)

Zionbel

Pozdrawiam

Drogi najmadrzejszy kolego SVT.Karwos napisał ze wie to z autopsji, co zazwyczaj oznacza ze ktoś czegoś takiego doświadczył.A ty piszesz mu żeby kupił cos z tego modelu. Stary ogarnij się bo nie myślisz jak piszesz...A co black arrow to mam ten spin i jest sztywny.Ale to kwestia gustu a o gustach się nie rozmawia :)
wyraz dwuznaczny, oznaczający „własne doświadczenie” lub sekcję zwłokWystarczy że czytam te wasze komentarze i tylko w nich widać ślepą krytykę.Udajecie takich co niby kupują drogi sprzęt, tylko nie wiecie, że wędki nie łowią ryb, liczy się taktyka i manewr danym sprzętem.

Wujku Google :)
1) Nie kupuje drogiego sprzętu bo mnie na niego najzyczajniej nie stać.    Lowie na sprzęt Jaxona i złego słowa na ta markę nie powiem.2) Nikogo nie udaje - Taki jestem, i jak nie mam co napisać to nie pisze... (2014/09/29 20:47)

Spear

Wydaje mi się, że kolega ma ograniczony budżet. Mając wybór, bazarowy teleskop lub ten spinning jaxona, osobiście wybrałbym jaxona.
Można dywagować, czy solidny czy nie. Fakt jest taki, że za taką kwotę nie oczekujmy cudów.

Bierz kolego ten kij, z czasem zobaczysz czy ci odpowiada czy nie, wyciagniesz wnioski i kolejny kij kupisz już z wyższej półki. (2014/09/29 21:45)

berthold

moim zdaniem lepszy tańszy bo tak nie boli w razie czego , ja sam kupuję dużo i czasem za drogo ale nie zawsze idzie to w parze z jakością np kołowrotki shimano kupiłem tego w przypływie amoku 2 szt catana przedni hampo 140 zł, 2 szt tylny hamul  po 130 zł 1 szt exage za ponad 300 zł i okazuje się to zwykłym dziadowstwem z jaxona miałbym 2 razy więcej kołowrotków i pewnie lepszych o wędkach nie wspomnę ostatnie dwie po 230 szt federy marki nie wymienię ale zadowolony nie jestem ale z jaxona nietaniego spiningu za 230 zł jestem zachwycony XT-PRO (2014/09/29 22:02)

Pike000

Mam taki spinning 2,7m 5-25g,kupiłem go jako że dopiero zacząłem spinningować.Używam od 2 miesięcy nic mi się z nim na razie złego nie stało,co do jakości to rzeczywiście jak weźmiesz w rękę węglówkę chociaż za 130zł to różnica jest i to duża.Szczupłego 56cm wyciągnąłem nim bez mniejszego problemu podobnie z okoniami 15-25 cm.Pozdrawiam (2014/09/29 22:18)

Jędrula

Ostatnio rozglądałem się za spinningiem , przypadkowo wpadł mi w ręce tan Jaxon . To kiepski sprzęt za małe pieniądze , absolutnie nigdy bym tej wędki nie kupił , wolałbym rok poczekać i dozbierać aniżeli łowić na toto :(

(2014/09/29 22:27)

karwos33

SVT, nie będę setną osobą wyśmiewającą Twoje komentarze. Ograniczę się jedynie do poinformowania Cię, że seria Black Arrow nie jest żadną nowością, weszła do oferty na początku 2013 roku. Pozdrawiam (2014/09/29 22:27)

karwos33

A co do trwałości sprzętu masz jak najbardziej rację - przecież w deszczu się ryb nie łowi ;) (2014/09/29 22:31)

woro

czemu w deszczu ryb się nie łowi? (2014/09/29 23:53)

Jakub Woś

Łowi się, łowi. To tylko ironia a może nawet sarkazm. (2014/09/30 00:01)

marc84

Posiadam tą wędkę może z pół roku. i najgorszy mankament w niej to rzeczywiście rękojeść z okleiny korkowej. Po tygodniu korek zaczął się odklejać. Próbował może ktoś to reklamować u producenta? (2014/09/30 19:54)

pakul1206

Pozdrawiam

Kolega ma racje, co do okleiny na korku to mi odlazła ze spina serii JAXON INSPIRAL a kosztował  130zł, druga sprawa to to że te wędki są "doklejone" do rękojeści i niestety blank też musiałem przyklejać bo wyłaził.Jaxon,pomijając kije powyżej jakiś 200zł jest dobry do rekreacyjnego łowienia, jak zaczynasz łowić naprawdę dużo i ostro to się w rękach rozpier...la.Nie pisać że to bzdury bo łowiłem tylko na jaxonie ale od jakiegoś czasu wychodzę z tej marki. (2014/09/30 20:57)

karwos33

Posiadam tą wędkę może z pół roku. i najgorszy mankament w niej to rzeczywiście rękojeść z okleiny korkowej. Po tygodniu korek zaczął się odklejać. Próbował może ktoś to reklamować u producenta?

Tak, reklamowałem w sklepie, właściciel powiedział, że jeśli będą robić problemy to z nimi pogada i może coś załatwi. Czy problemy rzeczywiście robili - nie wiem, ale w rezultacie wymienili całą dolną cześć wędki na nową. Po tym natychmiast ją sprzedałem i kupiłem coś lepszego od innego producenta. Pozdrawiam (2014/09/30 21:07)

blocke21

Mam taki sam ale na razie nim nie łowiłem i kołowrotek musze skompletowac jak dużą rybę na to wyciągneliście ? (2015/02/06 10:40)

blocke21

No nie wiem, łowiłeś ją ? (2015/02/06 10:43)

Sith

Za tę cenę niczego lepszego nie kupisz. (2015/02/06 11:42)

tomek2121

a ja mam GRAND VIRTUOSO  SPIN 2,70 5-25g .150zł. polecam za te kase . (2015/02/06 18:35)