Zaloguj się do konta

Spinning Jaxon Grand Virtuoso

utworzono: 2013/02/02 08:08
Cisa

Witam jestem nowy na forum i generalnie nowy w tym sporcie.
Zamierzam łowić metodą spinningową i do tego chciałbym zakupić w miarę dobre wędzisko do 150zł była premia w pracy i kobieta nic nie wie :P
Czytam i czytam i żadnej jednoznacznej opinii na temat wędki w tej cenie nie znalazłem.
posiadam już kołowrotek Shimano Catana i do tego Jaxona Inspirall cw 10-30 ale niestety ten kołowrotek nie pasuje do tej wędki przy maksymalnym dokręceniu uchwytu i tak nie trzyma się dobrze brakuje mu z 2 milimetry żeby sztywno siedział, a tak kolebocze się na wszystkie strony..
Więc zamocowałęm do Jaxona  jakąś słabą okumę i postanowiłem kupić nowe wędzisko o przede wszystkim mniejszym c.w tak 3 do 15.. max 20g
Chce żeby wędzisko dobrze przekazywało to co się dzieje bo jeszcze mam problem z wyczuciem brań.
No i od razu spodobał mi się kij Jaxon Grand Virtuoso 2,7m 3-15g C.W.

http://allegro.pl/spinning-grand-virtuoso-wklejanka-3-15g-2-70m-i2986137318.html?source=oo

będę łowił z brzegu na odrze i od czasu do czasu jakieś jeziorko, głównie nastawiam się na Okonie albo jakiegoś nie dużego Szczupłego. Jaxon zostaje na sandała ale jak dotychczas się nie spisał.

Tak Więc pomocy!
Co sądzicie o tym kiju i czy ewentualnie macie jakieś inne propozycje w tej cenie.
Pozdrawiam
[2013-02-02 08:08]

pineza

miałem 2 spiningi jaxona i nie polecam oba złamane  poszukaj czegos z innej firmy wybor jest ogromny a jakich przynet bedziesz uzywał i na jakie ryby moze cos  znajdziemy
[2013-02-01 23:52]

rafal-iwan

witam też łowię znamy się przeotem bardziej przez żonę,lub r to ona zna ciebie natalia, jak na ryby to kontakt ze mną wiadomo zazdrosne o wszystko co poza nimi pozdrawiam
rafał
[2013-09-24 00:47]

wirefree

Ja używam na Odre Kongera Arcus Spin 280/10 i kilka ładnych rybek nim wyciągnąłem doskonale przenosi to co się dzieje na końcu żyłki. Z tym że jeśli chcesz to pożenić z cataną to niestety ale musze cię zmartwić na odrze bardzo szybko ja zajeździsz. Wędek od Jaxona nie polecam mój syn połamał 2 sztuki.

Kołowrotek do spiningu-jaki rozmiar wybrać? [2013-09-24 01:07]