Spinning do opadu

/ 11 odpowiedzi
Witam! Poszukuję spinningu szczupakowego do łowienia z opadu:- Min. 2,7m,- 2 sekcje,- wklejanka, lub specjalnie profilowany końcowy blank,- C.W przynajmniej 10-30 (najlepiej 40/50)- Cena max. 150 zł,- w miarę lekkie, żeby nie urywało ręki po całodniowym łowieniu.

Jest coś takiego na polskim rynku w takiej cenie?
krzysiek556


Dragon express 7-30g x-fast (2013/11/05 13:40)

daro22


Robinsona tritium osobiście posiadam,ale w wersji zander...lowi się na nia dość sympatycznie,jednak korek w Dolniku to smiech na sali.To jakies mielone badziewie oklejone jakos tasma żeby wygladalo estetycznie albo lepsze slowo prawdziwie,po kilku godz.wedkowania już zaczelo to schodzić i wywolalo u mnie maly szok.Zanim zakupiłem przeczytałem na fishing test recenzje na temat tej wedki i jasno i wyraźnie tam pisze,ze Dolnik wykonany jest z pelnego prawdziwego korka.Reklama?moze kupiłem podrobke?....walek na pewno tylko nie wiem czy ze strony producenta czy sprzedawcy:( (2013/11/05 20:07)

Qoorchuck


Chyba skuszę się na ten kijek mikado ;) (2013/11/05 20:31)

Wieszak26


osobiście tą tandetą nie połapałem nawet godziny!!! Przy zacięciu pękła nad łącznikiem,a tym potworem okazał się sandał 43cm!!!Po opadnięciu emocji dokładnie obejrzałem ten kij i dopiero zobaczyłem ile ma nie doróbek ,a grubość ścianek cieńsza, niż kartka papieru!!!Także radze ,abyście z daleka omijali ten model Robinsona.Oddałem,dopłaciłem 23 zl i kupiłem Dragon Expres Spin40 2,75 15-40 X-Fast.Wreście trafiłem na kij jakiego potrzebowałem . (2013/11/06 19:44)

daro22


osobiście tą tandetą nie połapałem nawet godziny!!! Przy zacięciu pękła nad łącznikiem,a tym potworem okazał się sandał 43cm!!!Po opadnięciu emocji dokładnie obejrzałem ten kij i dopiero zobaczyłem ile ma nie doróbek ,a grubość ścianek cieńsza, niż kartka papieru!!!Także radze ,abyście z daleka omijali ten model Robinsona.Oddałem,dopłaciłem 23 zl i kupiłem Dragon Expres Spin40 2,75 15-40 X-Fast.Wreście trafiłem na kij jakiego potrzebowałem .


Robinson tritium?....jednak reklama?....niesamowite jak latwo jest producentom sprzętu wprowadzić nas w czarny las.....tu stowa tam stowa a i tak wszystko laduje w koszu,chyba lepiej kupic cos za piec stow i polowic pare lat....Już tysiąc razy się przekonałem,ze cena jest wprost proporcjonalna do jakości a wciąż każdy z nas daje dupy,bo chce zaoszczedzic a tak naprawdę traci:( (2013/11/06 22:08)