Zaloguj się do konta

Spinning-technika rzucania.

utworzono: 2011/05/25 08:56

Twój kij nie ma możliwości wyważenia orginalnie,spróbuj założyć do niego cięższy kręciołek lub w ramach testu nawiń mu na końcówkę dolnika z dwie rolki taśmy ołowianej.Potem weż go w garść i zobacz czy lepiej ci leży,machnij nim kilka razy,pobaw się z 10 min na sucho,gdy zauważysz poprawę to będziemy wyważać online,to prosty zabieg choć inwazyjny.Bez potrzeby się tego nie robi bo możesz sobie zrobić bardziej pod górkę z tym nadgarstkiem,a tak na marginesie to jaką on ma akcję?co to za kij?
[2011-05-26 20:14]

Zibi60

Luxis dobrze prawi, choć ja przy spinningowaniu z opadu dużo pracuję nadgarstkiem. Jeśli chcesz się poczuć komfortowo na zawodach, mogę doradzić lek w saszetce (na receptę) - NIMESIL - i posmarowanie nadgarstka jedną z łatwo dostępnych maści przeciwbólowych/przeciwzapalnych + opaska. Ja się tym ratuję w krytycznych sytuacjach. Połamania...
[2011-05-26 21:13]

Samotnik

 Czytam wpisy kolegów i myślę że każdy ma rację . Mogą być różne przyczyny bólu nadgarstka. Szanowny kolego kombinuj, szukaj najlepszej metody dla siebie tyle mogę znowu napisać . Ja mam problem z bólem kręgosłupa ale po 6 - 8 -  godzinach spiningowania  to wydaje sie normalne . Myślę że metodą prób  dojdziesz do   najlepszej metody dla siebie .   Pozdrawiam spiningistów i nie tylko .     A grasz czasem w tenisa ?????????????   .  [2011-05-26 21:14]

obcy91

Jest to kijek Kongera 7-25g. (akcja paraboliczna) dobry na bolenia oraz brzane.
Spróbuję po eksperymentować tak jak mówisz.
Nie chciał bym się pakować w wymiane kręcioła bo ten mi odpowiada (jego praca).
"to prosty zabieg choć inwazyjny." co chcesz przez to powiedzieć?
[2011-05-26 21:48]

obcy91

Nie mam taśmy ołowianej, dopiero musiałbym zamówić lub ewentualnie poradź gdzie kupić?
A na zawody postaram się o tą opaskę elastyczną.
[2011-05-26 21:49]

dariuszdyl

 Czytam wpisy kolegów i myślę że każdy ma rację . Mogą być różne przyczyny bólu nadgarstka. Szanowny kolego kombinuj, szukaj najlepszej metody dla siebie tyle mogę znowu napisać . Ja mam problem z bólem kręgosłupa ale po 6 - 8 -  godzinach spiningowania  to wydaje sie normalne . Myślę że metodą prób  dojdziesz do   najlepszej metody dla siebie .   Pozdrawiam spiningistów i nie tylko .     A grasz czasem w tenisa ?????????????   . 


Na ból kręgosłupa proponuję sprawdzić pas LEXPO - http://www.lexpo.sote.pl/go/_info/?user_id=107&lang=pl
Też mam problem z bólem kręgosłupa w czasie spiningowania i pas mi pomógł, dodatkowo w chłodne dni chroni też i nerki. Nie jest to duży koszt. [2011-05-29 10:42]

Taśmę ołowianą kupisz w każdym wędkarskim sklepie,to koszt ok 3 zł,co do akcji kija to wiele ona wyjaśnia-paraboliki przy wyrzucie szarpią nieco nadgarstkiem .Mówiąc -prosty zabieg....-mam na myśli zdjęcie z końca dolnika tego kulistego zakończenia,spasowanie odpowiedniego pierścienia doważającego bądż umieszczenie w blanku <czopa> z ołowiu o parametrach i znaczeniu jw.Potem ponowna instalka kulki ,coś mi się jednak zdaje że na niewiele się ta operacja zda,kij wyważysz ale akcji mu nie zmienisz a to w niej upatruję potencjalnego winowajcę twego bólu nadgarstka.Połów jakiś czas innym kijem,o innej akcji i popatrz na różnicę,flaszkę stawiam że ból zniknie:) Swoją drogą to bym też sprawdził czy aby coś z tym stawem ci się nie dzieje,młody człek i już takie ceregiele? pstryknij se fotkę rtg i idż do jakiejś dr.Quinn bo leki,opaski,żele i inne cuda tylko maskują problem,nie likwidują go.Pomyśl o tym.
[2011-05-29 13:42]

Samotnik

      Kolego dariuszdyl   dzięki za podpowiedż  !!  muszę spróbować . Nie pomyślałem o tym . Jeszcze raz dzięki .      Pozdrawiam . [2011-05-30 20:02]

obcy91

zakupiłem na razie tą opaskę na nadgarstek w aptece i jutro ją przetestuje.
[2011-05-30 20:59]

darekt1

Czyżby zespół cieśni nadgarstka dopadał też wędkarzy? [2018-12-30 23:01]