Spinning 5-25g. Action fast na sandacze?

/ 3 odpowiedzi
Witam, posiadam kij Okuma Black Rock 5-25g. Action: Fast. i od jakiegoś czasu interesują mnie sandacze, jednak nie chcę kupować osobnego kija, bo nie wiem czy takie łowienie mi się spodoba. Możecie dać mi jakieś wskazówki i czy wgl. zatnę zandera na ten sprzęt?

Dzięki, połamania i Pozdrawiam
SlawekNikt


Bardzo dobra wędka, według wielu prawie uniwersał. Na sandała też się nada. Jak ją trafię w dobrej cenie to zapewne zakupię :-) Co do wskazówek to niestety nie pomogę Ci ... mogę jedynie co nieco podpowiedzieć, a dlaczego o tym poniżej. W zeszłym roku miałem na koncie sandaczyki, nie były to okazy, ot ledwo wymiarówki w granicach 50 - 60 cm. Wszystkie oczywiście wróciły do wody, ponieważ miałem nadzieję i mam cały czas, że się z nimi spotkam w tym roku ... A w tym niestety dopiero jedna sztuka mi się trafiła, choć do jesiennego spinningu jeszcze czasu pozostało sporo ... Zeszłoroczne co ciekawe łakomiły się na zielonkawe woblerki 5 gramowe od salmo. Tegoroczny biały kruk jak na razie chwycił obrotówkę, także 5 gramową, ale w kolorze złotym. Ponadto to na co chwytają u mnie u Ciebie niekoniecznie musi się sprawdzić. Połamania na sandałach ;-) (2016/08/22 16:23)

w6i6e6


Pytanie gdzie chcesz łowić i na co? No i jaka długość patyka?
Nie ma kija, którym obsłużysz i gumy i koguty i wobki ... BR 5-25gr w długości 2,7m (????) to spoko kijek na rzeczne sandacze gdzie łowi się głównie woblerami. Na łajbę wolę coś zdecydowanie krótszego i sztywniejszego.  (2016/08/22 16:48)

oskar-werwicki


Cześć, będę łowić na Odrze. W dzień gumy, w noc wobki. Długość to 2.75m. Pozdrawiam :) (2016/08/22 17:26)


Sklep wedkuje.pl

Dragon Black Rock II