Spinning Dragon na szczupaka-który wybrać?

/ 4 odpowiedzi
Witam, mam dylemat na temat szczupakowego spiningu. Pierwszym kandydatem jest  Dragon Millenium SP PikeSpinn 2.30m 18-42g (nowa seria), najtaniej kij znalazłem za 140 zł, drugi wybór to Team Dragon Pike Special - 2,28m 18-42g - tego najtaniej znalazłem za 265 zł. Czy warto poczekać i dozbierać do team dragona? Czy jest to dużo lepszy kij?
Przemas83


To zależy jak długo musisz czekać, zaraz listopad ,a więc najlepszy okres na dobre sztuki. W Team Dragona też celuję tylko trochę lżej , tym bardziej że można dostać na internetach te kije już w okolicach 3 setek. (2017/10/28 18:44)

SlawekNikt


Wpisz w wyszukiwarkę swoje zapytanie. Zdziwi Cie zapewne ogrom odzewu ... (2017/10/28 21:25)

Sith


Wpisz w wyszukiwarkę swoje zapytanie. Zdziwi Cie zapewne ogrom odzewu ...
Trochę fatygi i pomyślenia nie boli, wystarczy nauczyć się czytać, a nie wyłącznie pisać... ;>

  (2017/10/29 09:50)

luxxxis


Bierz droższego,ma system naprowadzania jak w rakietach ziemia ziemia,elektryczny kamień do kiszenia ogórków i wiązarkę do krawatów.
Albo ja jestem już stary i znerwicowany albo poziom "zapytań" spadł z kretesem na ryj...
Kiedyś wiedzę trza było wyrywać z wody,ze strzępów informacji od starszych kolegów,z pożyczonych czasopism ...Potem się szło na ryby i człowiek czaszkował aby pozlepiać wszystko w jakąś spójną całość...
A teraz?
Czekam tylko na zapytanie gdzie kołowrotek do kija przykręcić i którą stroną wiązać haczyk. (2017/10/29 15:57)