Spiningowe przynęty jak dobierać jesienią?

/ 4 odpowiedzi
Na jakie przynęty najczęściej łowicie?? Ja bardzo często łapie na Blachy z czerwonym chwostem, sebrne woblery imitujące uklejkę lub białe,żółte,seledynowe,perłowe gumy.
pike2


Najczęściej spininguje na balachy wahadłowe w kolorze żółtym, a jeśli to nie pomaga to na gumy białe i perłowe i zdaża sie też na bursztynowe, mam w swojej torbie duży wybór i jeśli są znikome pobicia to próbuje na wszystkie gadżety po trochu, dużo zależy też od łowiska na którym łowie. Pozdro. (2008/11/13 23:40)

u?ytkownik2569


wszystko zależy od sytuacji, kiedy jadę na troć zabieram w większości wahadłówki i obrotówki, i kilka woblerów. Ostatnio słyszę że coraz więcej osób łowi również na gumy chociaż moim zdaniem tradycyjne zbrojenie nie zdaje egzaminu przy połowach troci, podobny zestaw stosuje kiedy wybieram się na szczupaka z tym że większość przynęt stanowią gumy, kiedy poluje na sandacza w pudełku króluje kopyto, nastawiając się na okonie w pudełku ląduje kilka obrotówek najwyżej nr2 i kilka wahadłówek które wyklepał mój znajomy ale podstawę stanowią gumy o mikro do max 5cm oczywiście mam kilka okoni które zagryzły większe przynęty ale te okazy traktuje jako przyłów. w tej chwili poświęciłem się sandaczowi a więc mogę powiedzieć że w tej chwili moją ulubioną przynętą jest 5-7cm kopyto ale za jakiś czas może się to zmienić. (2008/11/16 20:09)

u?ytkownik6680


Ja zawsze łowie na obrotówki , gumy o czerwonym lub białym i żułtym kolorem , woblery imitujące ukleje lub płotke . I efekty są fajne . (2009/02/07 15:08)

legtom


Ja w maju łowię na woblery, raczej małe bo ustawiam się na okonie. Dopiero w czerwcu przechodzę na gumy i uganiam się za sandaczem, przy okazji trafiają się szczupaki i sumy. Choć ten rok nie był zbyt szczodry. (2009/02/10 20:18)