Zaloguj się do konta

Spining za 200zl?

utworzono: 2012/03/06 16:56
klepa87

witam wszystkich mam maly problem.Ponieważ szukam jakiegoś spiningu w granicach 200zl? jestem poczatkujacym spiningista i dotychczas łowilem kijem którego mozna porównac do kija od miotły! chcialbym kupic cos w miare uniwersalengo na szupaka chodz i czsem ustawiałem sie na sandacza! wiem ze ciezko to pogodzic ale łowie najczesciej gumami 10 12 cm  i obrotówkami!! ktos polecił mi kij dragona milenium hd  o wyrzucie 5-25g badz 10-35g

co o tym myślicie??????????

[2012-03-06 16:56]

jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ale jeżeli chcesz łączyć te dwa gatunki to myślę, że to odpowiedni kij. A na przyszłość zanim zapytasz -> poszukaj tych pytan bylo juz kilka :) [2012-03-06 17:03]

ZanderHunter

witam wszystkich mam maly problem.Ponieważ szukam jakiegoś spiningu w granicach 200zl? jestem poczatkujacym spiningista i dotychczas łowilem kijem którego mozna porównac do kija od miotły! chcialbym kupic cos w miare uniwersalengo na szupaka chodz i czsem ustawiałem sie na sandacza! wiem ze ciezko to pogodzic ale łowie najczesciej gumami 10 12 cm  i obrotówkami!! ktos polecił mi kij dragona milenium hd  o wyrzucie 5-25g badz 10-35g

co o tym myślicie??????????

Witaj kolego w tej cenie polecam Dragona Milenium Power Jig cw.5-25g fajny kijek łowiłem nim w ubiegłym sezonie sandacze i szczupaki na gumy w wielkościach 10cm na główkach 10-15g sprawdzał się w 100% pamiętaj że Dragon ma to do siebie a w szczególności seria GS że podawany cw. est zaniżony także kijkiem opisanym do 25g spokojnie możesz machać wabikami np.35g.
[2012-03-06 17:28]