spining PROBLEM NIC NIE LOWIE

/ 10 odpowiedzi
nic nie łowie na spina a prób bylo wiele....przynęty york powerfish są to gumy błystki obr. damm i mikado użyłem narazie dammwahadła jaxona i polspingugumy mikado fishunter jeszcze nie łowiłemco robie nie tak?????????
ryukon1975


Trudno powiedzieć tak z niczego.
Zależy kiedy łowisz-pora roku.
Jakie ryby chcesz złowić?
Jakie ryby są w wodzie w której spinningujesz?
Czy urozmaicasz arsenał przynęt czyli próbujesz innych?
Jakich używasz technik spiningowych?
Jakie  .............Można tak długo. (2012/01/06 17:01)

krychu26


szczupak łowisko pacyfik a niedługo tez franki (2012/01/06 17:10)

u?ytkownik65689


nic nie łowie na spina a prób bylo wiele....przynęty york powerfish są to gumy błystki obr. damm i mikado użyłem narazie dammwahadła jaxona i polspingugumy mikado fishunter jeszcze nie łowiłemco robie nie tak?????????

Kolego, rozwiń temat. Łowisz w rzece, czy w jeziorze, o jakiej porze roku i na co „polujesz”. (2012/01/06 17:11)

marecki27-1979


powiem ci tak.
próbuj wszystkiego,poczaszy od przynet,na żylce kiju skończywszy.
zmnawcą spinningu nie jestem ale jak ja zacząłem łapac na zylke14 to od razu miałem wiecej bran niz na 20 na tym samym lowisku...
rozumiesz teraz...
pozdrawaim (2012/01/06 18:37)

u?ytkownik65689


powiem ci tak.
próbuj wszystkiego,poczaszy od przynet,na żylce kiju skończywszy.
zmnawcą spinningu nie jestem ale jak ja zacząłem łapac na zylke14 to od razu miałem wiecej bran niz na 20 na tym samym lowisku...
rozumiesz teraz...
pozdrawaim

....no ja trochę nię rozumię....???? (2012/01/06 18:57)

marecki27-1979


zmieniaj żyłkę, przynety ,kije niekiedy,wiadomo inny kij na szczupaka inny na okonia...kolowrotek tez spinningowy lekki...
sposób prowadzenia przynety,pora roku,dnia,  wszystko ma znaczeniae.
jakis tydzien temu byłem na rybach łapalem okonia na paprochy czyli bardzo małe twisterki 2,3 ,4 cm z głowka 1,5   2   3 gramy,rzucałem i po opadnieciu bardzo wolno ciagnąłem i nic,za chwilę na to smao ale po opadnieciu czekałem 5 sek i podciagałem 2,3 metry i znowu 5 sek czekałem i ciągnąłem 2 3 metry,brania były i wyciągnąłem pare sztuk...
tak wiec sam widzisz....
wędkarstwo to temat rzeka.....
jak chcesz wiedzieć to pytaj,odpowiem (2012/01/07 14:52)

cienki002


co robie nie tak?????????

Stoisz na dwóch nogach a kiedy spinningujesz powinieneś stać na jednej! Skąd ktoś może wiedzieć co robisz nie tak skoro nie napisałeś nic poza tym na co łowisz?

(2012/01/07 14:58)

Pitbul


Najlepiej umów się z jakimś okolicznym spinningistą i razem powędkujcie. Taka lekcja w realu da Ci milion razy więcej niż dwa miliony odpowiedzi udzielonych w necie.łam kija !T. (2012/01/08 00:31)

olaf72


Najważniejsza sprawa gdzie rzucasz,wytypuj odpowiednie miejsca,ukształtowanie dna i wtedy wyciąg odpowiednie wnioski a nie rzucaj na oślep.Ryba trzyma się odpowiednich miejsc,podwodne górki,zbocza gdzie nie daleko stoi drobnica (może stać) czyli czciny itd.
Przyjdź nad wodę obserwuj,uruchom wyobraźnię i do dzieła :) ,oczywiście jest jeszcze kwestia przynęt,ale typowa alga nr.3 sprawdza się zawsze jeśli tylko szczupak bierze....... co do przynęt temat rzeka...
-poznaj łowisko
-uruchom wyobraźnię
-kombinuj z przynętami
-i do dzieła :) (2012/01/08 01:44)

marecki27-1979


cóz kolego,słuchj innych doswiadczonych,pitbul i olaf maja racje
pozdro (2012/01/08 14:45)