Spining - polder Buków i okolice

/ 7 odpowiedzi
Witam chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat miejsc gdzie jak jaki zbiornik ze spinningiem odwiedzić. Może jest ktoś zainteresowany żeby się wybrać i po spinningować jestem jak najbardziej otwarty na propozycje . Spiningiem zająłem się w tym roku więc dopieram śie wtajemniczać w te tajniki. Okupuje przeważnie zbiornik Roszków Bobrowy ale wyniki mierne 
Jędrula


Gdzie można się wybrać ? Wejdź na gogle mapy i przeleć

 

 Odrą od Chałupek do Raciborza .

Po każdej stronie rzeki masz mnóstwo jezior , kwestia zbadania do kogo należą i można wędkować . A co do miejsc na spinning , hmmmm...? No jak można komuś podpowiedzieć w tej kwestii ? Szukać , kroić wodę żyłą i łowić :) . Od siebie polecam Odrę i metodę z opadu , opanuj odcinek rzeki gdzie kończy się Roszków w stronę Krzyżanowic przed pierwszymi główkami , jest tam głęboko i można zaciąć ładnego sandacza , szczupca , okonia czy klenia , że o boleniu nie wspomną .

Jeżeli jednak nie masz przekonania do rzeki i chcesz łowić na jeziorach / Roszkowach to ponton wywinduje Twoje wyniki wędkarskie o przynajmniej 200 % , polecam bo z brzegu jest średnio .

 

 

Z naszego rejonu Kolega @Kris szukał niedawno kompana do spinningowania .

(2013/10/05 10:52)

19KRIS89


Tak jak kolega Jędrula mówi o Odrze tak jak i ja  polecam co do sandacza to jeszcze nie dorwałem na odrze ale za to piękne sztuki bolenia i okonia :) Ja nadal kompana poszukuje.  (2013/10/05 14:52)

sztigar


No więc mam juz nakresloną sytuacie :) Wlasnie roszkowy zwiedzilem ale bez jakis konkretnych efektow :/ a kolory kopyt to chyba wszystkie rodzaje stosowalem :) Swoich sil spróbował bym wlasnie na rzece wiec chętny jestem tylko pisac a wybiore sie z kims (2013/10/05 19:26)

motonit


Ja jestem chętny - tyle że  jestem absolutnym nowicjuszem w spiningu.Jeśli jeszcze Cię to interesuje, pisz na maila.Pozdrawiam. (2014/10/16 19:48)

patryk-pustelak


Panowie moze ktos zaznaczyc na mapie ktory to odcinel Odry? Gdzie tam autem podjechac? (2017/08/07 12:16)

krzysios833


cześć, najłatwiej możesz dojechać od strony Kamienia albo zostawić auto koło 007 i się przespacerować lub w Olzie koło mostu na Odrze i iść w  dol rzeki. jest wiele możliwości ale ryba już nie ta co kiedyś , ja zacząłem tam jeździć w zeszłym roku. nie spininguje , łowie z gruntu a spinningistów już dawno tam nie widziałem (2017/08/07 21:41)