Spining - polder Buków i okolice

/ 7 odpowiedzi
Witam chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat miejsc gdzie jak jaki zbiornik ze spinningiem odwiedzić. Może jest ktoś zainteresowany żeby się wybrać i po spinningować jestem jak najbardziej otwarty na propozycje . Spiningiem zająłem się w tym roku więc dopieram śie wtajemniczać w te tajniki. Okupuje przeważnie zbiornik Roszków Bobrowy ale wyniki mierne 
Jędrula

Gdzie można się wybrać ? Wejdź na gogle mapy i przeleć

Odrą od Chałupek do Raciborza .

Po każdej stronie rzeki masz mnóstwo jezior , kwestia zbadania do kogo należą i można wędkować . A co do miejsc na spinning , hmmmm...? No jak można komuś podpowiedzieć w tej kwestii ? Szukać , kroić wodę żyłą i łowić :) . Od siebie polecam Odrę i metodę z opadu , opanuj odcinek rzeki gdzie kończy się Roszków w stronę Krzyżanowic przed pierwszymi główkami , jest tam głęboko i można zaciąć ładnego sandacza , szczupca , okonia czy klenia , że o boleniu nie wspomną .

Jeżeli jednak nie masz przekonania do rzeki i chcesz łowić na jeziorach / Roszkowach to ponton wywinduje Twoje wyniki wędkarskie o przynajmniej 200 % , polecam bo z brzegu jest średnio .

Z naszego rejonu Kolega @Kris szukał niedawno kompana do spinningowania .

(2013/10/05 10:52)

19KRIS89

Tak jak kolega Jędrula mówi o Odrze tak jak i ja  polecam co do sandacza to jeszcze nie dorwałem na odrze ale za to piękne sztuki bolenia i okonia :) Ja nadal kompana poszukuje.  (2013/10/05 14:52)

sztigar

No więc mam juz nakresloną sytuacie :) Wlasnie roszkowy zwiedzilem ale bez jakis konkretnych efektow :/ a kolory kopyt to chyba wszystkie rodzaje stosowalem :) Swoich sil spróbował bym wlasnie na rzece wiec chętny jestem tylko pisac a wybiore sie z kims (2013/10/05 19:26)

motonit

Ja jestem chętny - tyle że  jestem absolutnym nowicjuszem w spiningu.Jeśli jeszcze Cię to interesuje, pisz na maila.Pozdrawiam. (2014/10/16 19:48)

patryk-pustelak

Panowie moze ktos zaznaczyc na mapie ktory to odcinel Odry? Gdzie tam autem podjechac? (2017/08/07 12:16)

krzysios833

czesc, najlatwiej mozesz dojechac od strony kamienia albo zaostawic auto kolo 007 i sie przespacerowac lub w olzie kolo mostu na odrze i isc w  dol rzeki. jest wiele mozliwosci ale ryba juz nie ta co kiedys , ja zaczalem tam jezdzic w zeszlym roku. nie spininguje , lowie z gruntu a spiningistow juz dawno tam nie widzialem (2017/08/07 21:41)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja