Spining na Śląsku 2018

/ 2 odpowiedzi
Cześć. Chciałbym sie dowiedzieć od was koledzy po kiju gdzie moge sie wybrać na Szczupaka ,Okonia,Sandacza i Suma na Spinning? Najlepiej w Okolicy Powiatu Wodzisławskiego, Raciborskiego , Rybnickiego i Jastrzębia Zdroj... ? Głownie rozchodzi mi się o polów Szczupaka i Okonia. Jest Jesień więc Drapieżniki z tego co zauważyłem Fajnie gryzą. Moim celem jest złapać Fajnego Szczupaka lub Okonia. Sandacz i Sum też mile widziany. Jakby koledzy doradzili gdzie mogłbym sie wybrać za Drapieżnikami z dobrym rezultatem byłbym Wdzięczny. Narazie jakieś wyniki mam w tym roku ale przyznaje słabe tzn do 60 cm szczupak największy złapany.Co do Okonia miałem miejsce w którym były nawet 40+ Nawet bym powiedział blisko 50 ale niestety to było Dobre 3 lata wstecz. Wędkarze wychytali duże okazy i zostały góra 20cm. Ps. Podeślijcie swoje okazy w tym roku co złapaliście Na Spinning na Ślasku wraz ze miejscem Łowiska :) Dzieki WIelkie Za informacje :)
Majster 81


Jest taki temat Z wedkami na Slasku (2018/10/21 16:08)

skydriver1


Dokładnie, a jeśli chcesz jakieś sugestie gdzie to wal na priv, ale będzie dalej niż masz to powyżej napisane (2018/10/21 19:58)