Zaloguj się do konta

Spining morski , pozwolenia- dowód wpłaty

utworzono: 2017/02/05 15:58
Steron

Witam! Zamierzam wybrać się w tym roku pierwszy raz nad morze ze spiningiem na trocie i belony. Wyczytałem że potrzebny mi będzie dowód osobisty i dowód wpłaty do okręgowego inspektoratu rybołówstwa morskiego. I teraz mam mętlik w głowie czy ma znaczenie w którym okręgowym inspektoracie dokonam wpłaty Gdańsk, Słupsk, Szczecin itd.? Wszędzie na swoich stronach podają swoje konto do wpłaty. I tera mam wątpliwości czy pozwolenie jest na całe może czy tylko w tych okręgach w których dokonamy wpłaty? Wydaje mi się że niema to żadnego znaczenia gdzie dokonam wpłaty. Ale chcę mieć pewność że jak podejdzie do mnie kontroler to nie powie że panu tu nie wolno łowić i dowali karę. Druga sprawa czy jak będę chciał wybrać się na kuter na dorsze to wtedy korzystam z pozwolenia kapitana i nie potrzebuję wtedy żadnych dowodów wpłaty zgadza się? Bardzo proszę o odpowiedź osób które łowią w Bałtyku i się orientują w temacie. Proszę też jeżeli jest lepsze miejsce na tego posta o przeniesienie go w odpowiednie miejsce dla innych nie zorientowanych. [2017-02-05 15:58]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia