Zaloguj się do konta

Spining firmy Fiume

utworzono: 2013/12/05 20:39
ciastek83

Witam wszystkich, mam zamiar kupić sobie nowy kijek do spiningowania i zastanawiam sie na kijem firmy FIUME, miał może ktoś z tymi kijkami do czynienia? Prosił bym o opinie czy warto zainwestować w ten sprzęcik. Z góry dziękuje za opinie pozdrawiam
[2013-12-05 20:39]

Dajmen

Witam Polecam Firme.Posiadam juz 3 sezon kijaszek Fiume Arsenal i  chwale.Wytargał parę ładnych rybek.:)
[2013-12-05 21:03]

ciastek83

A mógł byś kolego jeszcze napisać jakiej gramatury i jakiej długości :)
[2013-12-05 21:19]

ciastek83

Juz nikt wiecej nie urzywa tych kijkow? :)
[2013-12-08 13:06]

Grzesiek75

Dużo osób zapewne używa spinningów tej firmy , ale jak kolego tak dziwnie zadajesz sformuowane pytanie to nie dziw się że nikomu nie chce się pisać. Firma fiume oferuje spinnigi w różnych długościach, o różnej akcji a także gramaturze wyrzutu, nie wiem czy coś z tego zrozumiałeś mam nadzieję że tak. [2013-12-08 13:16]

ciastek83

Kolego Grzesiek75, nie są to kijki które kupisz w każdym sklepie wędkarskim, ja dopiero niedawno się dowiedziałem o takiej firmie, więc uważam że pytanie nie jest dziwne, jestem po prostu ciekaw czy warto zainwestować w kij tej firmy, i proszę kolegę następnym razem jeżeli nic nie wnosi do rozmowy najlepiej niech zachowa to dla siebie.
[2013-12-08 18:36]

Grzesiek75

Są to dobre patyki, warto zainwestować w zakup.

[2013-12-08 19:26]

Witam wszystkich, mam zamiar kupić sobie nowy kijek do spiningowania i zastanawiam sie na kijem firmy FIUME, miał może ktoś z tymi kijkami do czynienia? Prosił bym o opinie czy warto zainwestować w ten sprzęcik. Z góry dziękuje za opinie pozdrawiam

Witaj.Miałem okazje łowić jeden dzień kijkiem Fiume Guardian 2,7 do 30 gram,ponieważ kolega taki posiada.Moje odczucia:moim zdaniem jest kluchowaty,mięsisty wcale nie nadający się do opadu ale to tylko moje zdanie,aczkolwiek ten kolega łowi nim z opadu i jemu pasuje.Każdy ma inne upodobania co do wędek,ich akcji,wagi i wyważenia.

[2013-12-08 19:28]

Zapomniałem dodać: Kumpel go kupił na stronie internetowej Fiume,ponieważ ciężko je dostać,zaś jeśli chodzi o wykonanie i jakość użytych materiałów to za tą cene jest spoko. [2013-12-08 19:31]

ciastek83

Witam kolegów ponownie, no i zakupiłem kijka tej że właśnie firmy a dokładniej Fiume Arsenal dł 2,40 C.W 10-30 gr, kijek leży ładnie w dłoni jest dość sztywny o akcji szczytowej, wykonanie jak na kijek za 170 zł bardzo przyzwoite, w piątek po świętach wezmę go nad wodę i napisze coś więcej. Do kijka dokupiłem kręciołka ABU GARCIA CARDINAL C203i FD. Jak wyżej już napisałem po świętach napisze jak sprawdza się w praktyce. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za wpisy Wesołych Świąt
[2013-12-17 21:49]

ciastek83

Witam ponownie, dzisiaj miałem okazje wyskoczyć nad odrę przetestować wyżej wymieniony kijek, wędzisko szybkie o akcji szczytowej, fajnie czuć na nim co dzieje się na końcu linki,nie wiem jak się zachowuje przy większej rybce, dzisiaj zahaczył się jedynie 30-sto centymetrowy szczupaczek, zawsze coś :) Musze przyznać że jest to kijek dobrej jakości w fajnej cenie, po nowym roku muszę zakupić kijek boleniowy i myślę że też będzie to kijek firmy Fiume. Pozdrawiam i jeszcze raz życzę Wesołych Świąt.
[2013-12-21 20:57]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia